Artykuł sponsorowany Maszyny do produkcji smyczy reklamowych, wszywek do ubrań, gum szelkowych, wstążek, szarf, szalików i innej pasmanterii.

Maszyny do produkcji smyczy reklamowych, wszywek do ubrań, gum szelkowych, wstążek, szarf, szalików i innej pasmanterii.

Produkcja gadżetów reklamowych, takich jak smycze, wszywki do ubrań, gumy szelkowe, szarfy, szaliki wymaga odpowiedniego sprzętu. Wiele firm zleca to zadanie podwykonawcom z Chin, jednak istnieje łatwiejszy sposób. Klient, składając zamówienie na konkretne przedmioty liczy na jak najkrótszy czas jego wykonania. Dlatego warto zaopatrzyć swoją firmę w sprzęt, który sprosta tym wymaganiom i wytworzy produkty wysokiej jakości na miejscu, w firmie, bez oczekiwania na dostawę z dalekiego kraju. 

Jak znaleźć wysokiej jakości maszyny do produkcji gadżetów reklamowych? 

Sprzęt do produkcji smyczy reklamowych oraz innych gadżetów powinien być nowoczesny, zapewniać dobrą jakość produktu oraz działać możliwie jak najbardziej bezawaryjnie. Od tego zależy bowiem zadowolenie klienta. Oczywiście najważniejszą kwestią są parametry urządzeń oraz ich wydajność w pracy. Najlepiej poszukiwania sprzętu prowadzić wśród polskich producentów. Ma to wiele zalet: przede wszystkim pewność, że w razie jakichkolwiek pytań czy ewentualnych problemów zawsze łatwo będzie uzyskać rozwiązanie. 

Uznany producent maszyn do produkcji smyczy reklamowych 

W Polsce szeroki i najlepiej wyposażony showroom sprzętu do produkcji smyczy reklamowych posiada firma Margot. Urządzenia te pracują na czterech kontynentach: w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej. W ofercie firma ma różne modele, które charakteryzują się wysoką wydajnością, dobrą jakością nadruku oraz niezawodnością. 

We flocie urządzeń firmy Margot znajdują się urządzenia wyposażone w specjalne oprzyrządowanie umożliwiające wgrzewanie nadruków na taśmy 5, 10, 15, 20 mm i więcej. Są to smycze reklamowe, krawaty, szaliki, szarfy czy wszywki do ubrań. 

Na uwagę zasługują szczególnie modele: 

  • M 2050 do smyczy, druk jednostronny, wydajność 280 szt. smyczy jednostronnych o szerokości 15 mm na godzinę, co daje 140 szt. gotowych smyczy dwustronnych wykonanych w ciągu jednej godziny; dodatkowo maszyna wyposażona jest w elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej wału; ma także korbę do wykorzystania w sytuacji, gdy zabraknie zasilania;

  • M 500 Oil, M 250 Oil do smyczy, druk jednostronny, wyposażone w pneumatyczną kontrolę naciągu pasa transmisyjnego, wał grzewczy, który podgrzewany jest w elektrycznie olejem grzewczym, a także elektroniczną kontrolę prędkości wału. Maszyna ponadto posiada zabezpieczenia w postaci automatycznego wyłącznika – urządzenie wyłączy się, gdy wystąpią błędy sterowania napędem oraz spadek napięcia zasilania. Co warto dodać, gdy zasilania zabraknie, urządzenie wyposażono w korbę. 


Jako jedyni w Europie produkujemy maszynę do jednoczesnego, obustronnego  wgrzewania na taśmach poliestrowych, model PP002. Znacznie przyspiesza to produkcję smyczy reklamowych, gdyż po wgrzewaniu otrzymujemy już gotową taśmę, tylko do zszycia. Większość maszyn wgrzewa tylko jednostronnie, więc taśmę trzeba przepuścić przez maszynę dwa razy (lewa i prawa strona taśmy). W tym modelu nie już takiej konieczności.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas