Materiał Partnera Kompozycje kwiatowe do zadań specjalnych

Kompozycje kwiatowe do zadań specjalnych

Lubimy, kiedy nasz dom zdobią świeże kwiaty cięte, które nie tylko pięknie wyglądają, ale często i pięknie pachną. Idąc na imieniny czy urodziny lubimy zaskoczyć solenizanta, czy jubilata bukietem z jego ulubionych kwiatów. Dziś kwiaciarnia to nie tylko miejsce, gdzie można kupić świeże kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe czy zamówić eleganckie bukiety na prezent dla najbliższej osoby. To także miejsce, w którym możemy stworzyć bukiety ślubne, wiązanki na pogrzeby czy coraz częściej zamówić strojenie sal na imprezy okolicznościowe.

Kwiaciarnia Fantazja to miejsce, którego pracownicy o kwiatach wiedzą niemal wszystko. Sprzedaż kwiatów czy strojenie samochodów lub strojenie sal na wesela to nasze specjalności. Klienci mogą zamówić wiązanki okolicznościowe lub kosze z kwiatami na prezent dla współpracowników, lub klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie i staramy się podpowiedzieć jak najlepiej dopasowane do okoliczności rozwiązania. Kwiaty to idealny sposób jak komuś sprawić niespodziankę lub podziękować za coś. To nieodłączny element oświadczyn, uroczystości weselnych czy sposób na ciekawą dekorację wnętrz naszych mieszkań.

Dekoracje ślubne dla pary młodej i gości

Sprzedaż bukietów ślubnych to jedynie część usług związanych z dekoracjami ślubnymi, jakie kwiaciarnia Fantazja oferuje swoim klientom. Dobór odpowiednich kwiatów do upodobań i preferencji panny młodej oraz pana młodego to niełatwe zadanie! Jednak dziś mamy możliwość skorzystania z tak wielu gatunków nawet egzotycznych roślin, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kwiaty na wesela, czyli bukiety, wiązanki, kwiaty wykorzystywane do wianków i stroików, czy dekoracje na stół, powinny być radosne, nawiązywać kolorystyką do wystroju sali czy choćby projektu sukni panny młodej. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również usługa dekorowania sal na wesela i kościołów żywymi kwiatami. Pozwala to uzyskać niezapomniany efekt elegancji, zwiewności i subtelności. Żywe rośliny to proste i ciekawe nawiązanie do danej pory roku, dlatego każdy miesiąc ma swój odpowiednik również wśród kwiatów.

Florystyka to nieograniczone możliwości

W naszej kwiaciarni mogą Państwo zamówić również kwiaty na pogrzeb. Powagę i znaczenie uroczystości podkreślają dobrane ze smakiem eleganckie bukiety, wieńce pogrzebowe czy wiązanki pogrzebowe. Podczas konsultacji z klientem podpowiadamy najlepsze rozwiązania i sugerujemy wykorzystanie kwiatów odpowiednich do danej uroczystości, formy dekoracji oraz roślin odpowiadających gustom zamawiającego. Dziś możemy wybrać proste formy, jak również wiązanki pełne roślin i dodatków, które uświetnią każdą uroczystość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednią wiedzą i zdolnościami, które nieustannie się szkolą, aby oferować Państwu usługi wysokiej jakości.

Opracowanie:

Małgorzata Bandych Kwiaciarnia Fantazja

Bulkowo-Kolonia , Płocka 10

  • tel. 516 803 576

Podziel się