Artykuł sponsorowany Kilka nietypowych pomysłów na wykorzystanie namiotów okolicznościowych

Kilka nietypowych pomysłów na wykorzystanie namiotów okolicznościowych

Wybór dobrego namiotu okolicznościowego to nie lada wyzwanie. Jednym z najważniejszych czynników, decydujących o zakupie konkretnego modelu, jest cena oraz przeznaczenie. W wielu namiotach okolicznościowych znajduje się dodatkowe wyposażenie. Jaką rolę ogrywają dodatki w ogólnym przeznaczeniu namiotów okolicznościowych?

Dodatki do namiotu okolicznościowego

Namiot okolicznościowy da się połączyć z różnymi dodatkami – wiele zależy od charakteru wydarzenia, pory roku. Najpopularniejsze dodatki to ogrzewanie, oświetlenie, dodatkowa podłoga. Warto w nie zainwestować szczególnie wtedy, jeśli namiot okolicznościowy będzie stacjonował cały rok (jest całoroczny). Dodatkowa podłoga będzie zimą pełnić formę izolacji przed wilgocią i zimnem, a także chronić przedmioty we wnętrzu. Ogrzewanie (np. nagrzewnice, promienniki ciepła) przydadzą się szczególnie podczas miesięcy zimowych. Oświetlenie to wyjątkowo istotny element wyposażenia w namiotach okolicznościowych. Nadaje ono odpowiedni klimat.

Firma Agro Ład Adrian Błoński zajmuje się wynajmowaniem namiotów wielkopowierzchniowych, okolicznościowych.

Event firmowy w namiocie okolicznościowym

Namiot okolicznościowy może być miejscem na letnią czy wiosenną imprezę pracowniczą. W połączeniu ze smakowitym jedzeniem, ciekawymi atrakcjami (np. sportowymi) i pozytywnym nastawieniem pracowników liczmy na świetną, niezapomnianą zabawę.

Śniadanie w ogrodzie

Mniejsze namioty okolicznościowe da się bezproblemowo postawić w przydomowym ogrodzie. Domownicy najczęściej inwestują w tzw. pawilony ogrodowe, które stacjonują na posesji przez cały rok – niezależnie od pogody, pory roku. Zapewnia on komfortowe schronienie przed niesprzyjającymi czynnikami pogodowymi, a także dokuczliwymi owadami. To także intymny kąt, w którym można schronić się przed spojrzeniami sąsiadów, przechodniów.

Uprawa roślin

Specjalny typ namiotu okolicznościowego (tzw. tunel foliowy) to model, który sprawdzi się w przydomowych ogródkach, gdzie uprawiane są warzywa. Zapewnia on odpowiedni mikroklimat nawet najbardziej wymagającym roślinom. Jest wzmocniony folią ogrodniczą, a także dysponuje systemem wywietrzników, które pozwalają ręcznie kontrolować temperaturę, poziom wilgotności wewnątrz namiotu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas