Artykuł sponsorowany Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie samochodu?

Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie samochodu?

Auto jest dla Ciebie drugim domem? Często się nim przemieszczasz, ponieważ jesteś kierowcą zawodowym? Jeśli tak, to na pewno Tobie szczególnie zależy na tym, aby wnętrze pojazdu było zawsze w nienagannej czystości. Jeśli jednak palisz papierosy lub spożywasz w nim jedzenie, to najpewniej z czasem pojawi się brzydki zapach w samochodzie. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być ozonowanie. Dowiedz się więcej!

Kiedy warto zdecydować się na ozonowanie auta?

Ozonowanie samochodu zaleca się wykonywać co trzy miesiące lub przynajmniej raz w roku. Jednakże warto podkreślić, że częstotliwość wykonywania tego zabiegu powinna być uzależniona od naszych potrzeb. Jest to dość prosty i tani zabieg, na który powinni zdecydować się zwłaszcza ci kierowcy, którzy mają w pojeździe klimatyzację. Nie od dziś w końcu wiadomo, że to właśnie w niej rozwijają się grzyby i inne patogeny mogące mieć niebezpieczny wpływ na nasze zdrowie. Generalnie gdy zaczniemy odczuwać brzydkie zapachy z nawiewów klimatyzacji, to znak, że dobrze byłoby jak najszybciej wykonać ozonowanie auta.

Jakie są zalety ozonowania samochodu?

Ozonowanie auta jest procesem dogłębnie oczyszczający, polegającym po rozprowadzeniu cząsteczek ozonu we wnętrzu pojazdu. Gaz ten dociera do każdego zakamarka i jest nawet 50. razy bardziej skuteczny od chloru, jeśli chodzi o odkażanie. Nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Jest doskonałym sposobem na to, aby oczyścić samochód ze wszelkiego rodzaju grzybów, bakterii, wirusów, pleśni i innych alergenów. Istotne jest jednak to, aby ozonowanie auta zostało przeprowadzone prawidłowo, dlatego najlepiej skorzystać z usług renomowanej firmy takiej jak np. Microozone Firma usługowo-wdrożeniowa Maciej Monikowski. Wtedy mamy pewność, że wykonana dezynfekcja sprawi, że będziemy mogli cieszyć się czystym czterokołowcem. Warto też wiedzieć, że ta metoda jest też polecana kierowcom zmagającym się z alergiami. Jako ciekawostkę dodajmy, że kosztuje niewiele, ponieważ ceny tej usługi zwykle wahają się od 50 do 120 złotych!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas