Artykuł sponsorowany Jarosław Kaźmierczak i Synowie – zegarmistrzowie warci twojego czasu

Jarosław Kaźmierczak i Synowie – zegarmistrzowie warci twojego czasu

Jeśli szukasz warszawskiego salonu sprzedaży zegarków, który sprosta twoim wygórowanym wymaganiom, lub też godnego polecenia zegarmistrza oferującego profesjonalną i kompleksową naprawę oraz serwis, Strefa Czasu może być firmą będącą w stanie cię zadowolić. Sztab doradców handlowych oraz specjalistów naprawiających zegary pod okiem samego Mistrza zegarmistrzostwa zdecydowanie staną na wysokości niemal każdego zadania. Za ich profesjonalizmem stoi ponad trzydziestoletnie doświadczenie na warszawskim rynku.

Zegarki na każdą rękę

W swojej szerokiej ofercie Strefa Czasu posiada ponad tysiąc trzysta modeli zegarków trzydziestu renomowanych producentów takich jak: Skagen, Casio, Timex, Doxa, Adriatica, Vostok, Fossil, Orient, Obaku, Daniel Wellington, Pierre Ricaud, Boccia, JVD. W salonie możemy również dostać paski i bransolety do zegarków znanych firm -  Morellato oraz  Tekla. Do dyspozycji klientów pozostaje sztab doświadczonych doradców handlowych, którzy z pewnością doradzą tym mniej jak i bardziej zdecydowanym klientom. Każdy dostępny w ofercie zegarek objęty jest dwuletnią gwarancją.

Serwis i naprawa zegarków

Firma proponuje wszelkie usługi z dziedziny zegarmistrzostwa. Do szerokiego zakresu świadczonych usług należy naprawa oraz konserwacja zegarów, zegarków zarówno mechanicznych jak i kwarcowych, bez względu na markę. Posiadaczy zegarków powinna zainteresować także informacja, iż Strefa Czasu zajmuje się wymienią szkła oraz baterii w zegarkach z gwarancją szczelności, na co udziela dwunastomiesięcznej gwaranci. Ponadto w ofercie Jarosława Kaźmierczaka możemy znaleźć niezależny serwis licznych szwajcarskich marek, takich jak Tissot, Doxa, Longines, Breitling. Ich specjaliści pracują na profesjonalnym sprzęcie oraz oryginalnych, szwajcarskich i japońskich częściach, co jest gwarantem wysokiej jakości proponowanych usług.

Profesjonalna obsługa

Warto zwrócić uwagę na profesjonalną obsługę klienta, na którą firma kładzie nacisk. Zegarkami klientów zajmują się wyłącznie wyszkoleni przez Mistrza zegarmistrzostwa specjaliści z doświadczeniem, natomiast klientami – doradcy handlowi gotowi doradzić w doborze odpowiedniego zegarka z bogatej oferty sklepu.

Firma z tradycją

Strefa czasu jest firmą rodzinną. Działalność została rozpoczęta w 1988 roku, od początku oferując usługi na wysokim poziomie. Dzięki wielu lat świadczenia usług na warszawskim rynku zdobyła ogromne doświadczenie i niezbędną wiedzę oraz wielu zaufanych klientów. W tej chwili prowadzona jest przez  Jarosława Kaźmierczaka, Mistrza zegarmistrzostwa i  założyciela oraz jego synów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas