Artykuł sponsorowany Jakie usługi oferują dobre drukarnie? Poznaj ofertę zakładu poligraficznego ABC

Jakie usługi oferują dobre drukarnie? Poznaj ofertę zakładu poligraficznego ABC

Stałymi klientami drukarni są przede wszystkim przedsiębiorcy, którym zależy nie tylko na podstawowym drukowaniu i kserowaniu dokumentów, ale także innych kompleksowych usługach, na przykład oprawie oraz produkcji materiałów marketingowych, takich jak plakaty lub ulotki. Co powinno znaleźć się w ofercie profesjonalnej drukarni, aby była dostosowana do potrzeb przedstawicieli firm? Poznaj ofertę zakładu poligraficznego ABC!

Usługi podstawowe

Drukarni i punktów ksero jest wiele, ale nie każde mogą zaoferować wszystko to, z czego na co dzień korzystają przedsiębiorcy. Podstawowe usługi mają oczywiście największe znaczenie, a wśród nich można wymienić przede wszystkim:

  • Drukowanie – standardowych dokumentów na kartkach a4.

  • Skanowanie – konwertowanie dokumentów z wersji papierowej do elektronicznej.

Usługi te nie są jednak wystarczające w przypadku potrzeb przedsiębiorstw. Bogatą ofertę usług drukarskich dopasowanych do potrzeb właścicieli firm oferuje zakład poligraficzny ABC, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Specjaliści zajmują się obsługą nie tylko klientów biznesowych, ale również wydawnictw książek oraz czasopism. Właśnie dlatego w ich ofercie można znaleźć usługi introligatorskie, takie jak wydruk i oprawa treści. Klienci mogą liczyć również na uszlachetnienie okładek, na przykład folią matową czy też tłoczeniem. Na koniec warto wspomnieć, że fachowcy zadbają również o oprawę marketingową, taką jak druk ulotek.

Oprawa i segregacja dokumentów

Niezwykle ważnymi usługami jest wszystko to, co związane z oprawą i segregowaniem dokumentów. Drukarnia powinna oferować laminowanie oraz oprawianie w miękkie i sztywne okładki. Sprzedaż artykułów biurowych, takich jak różnego rodzaju teczki i segregatory będzie dodatkowym atutem. Pozwoli na zabezpieczenie wydrukowanych kartek oraz ich posegregowanie w odpowiedniej kolejności. Klienci bardzo często nie zabierają własnych teczek, co jest problematyczne w przypadku dokumentów, które nie mogą być zabrudzone i wygniecione w czasie transportu.

Narzędzia marketingowe

Profesjonalne drukarnie, kierujące swoją ofertę w stronę przedsiębiorców wiedzą, jak ważna jest produkcja narzędzi marketingowych. Przedstawiciele firm bardzo często składają zamówienia na setki, a nawet tysiące kopii. Przykładowe narzędzia marketingowe:

  • Ulotki i broszurki – są niezbędne w przypadku wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i targów, kiedy jednego dnia są rozdawane ich ogromne ilości. Powinny być wykonane z papieru wysokiej jakości.

  • Wizytówki – dobre wizytówki są wykonane estetycznie na sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze.

  • Druk wielkoformatowy – od plakatów aż po ogromne banery, w zależności od tego, gdzie reklama ma zostać umieszczona.

Oferta firmy poligraficznej, która swoje usługi kieruje w stronę przedsiębiorców, powinna być stale rozwijana i poszerzana. Poszukując dobrej drukarni, warto skupić się nie tylko na niskich cenach, ale także wysokiej jakości wydruków.

Opracowanie:

ABC Zakład poligraficzny

Warszawa , Wielkiego Dębu 27

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas