Artykuł sponsorowany Jak zorganizować udany piknik dla dzieci

Jak zorganizować udany piknik dla dzieci

Wesołe miasteczka pełne kolorowych karuzeli i klaunów coraz mniej podobają się najmłodszym. Teraz kiedy oferta animatorów oraz firm zajmujących się profesjonalną organizacją imprez jest tak bogata, dorównać im jest bardzo trudno. Nic zatem dziwnego, że organizację pikników i imprez dla dzieci coraz częściej zleca się osobom doświadczonym. Jakie zatem panują obecnie trendy wśród popularnych animacji dla dzieci? Sprawdźcie sami.

Animatorzy dla dzieci - dlaczego warto

Dmuchane zjeżdżalnie to popularna i sprawdzona atrakcja podczas pikników rodzinnych. Jednak zarówno dorośli, jak i dzieci stale poszukują coraz to nowszych atrakcji, które dostarczą im niezapomnianych wrażeń. To dlatego animatorzy cieszą się coraz większą popularnością. Firmy, które specjalizują się w organizacji imprez dla najmłodszych to przede wszystkim profesjonaliści. Nie tylko mają głowy pełne oryginalnych pomysłów, ale również dopracowują je pod nadzorem pedagogów, przez co możemy mieć pewność, że wszystkie przeprowadzane zabawy będą w pełni bezpieczne. Czy jest coś ważniejszego dla rodzica, niż fakt, że jego dziecko świetnie się bawi i równocześnie się rozwija, a czuwa nad nim grupa zaufanych animatorów? Chyba nie. Zazwyczaj tego typu firmy tworzą młodzi i pełni pasji ludzie, którzy dynamicznie się rozwijają, a w ich ofercie znajdziemy wyłącznie oryginalne atrakcje. Prawdziwym liderem w tym obszarze jest firma Dionizjada, która w dużej mierze wymyśla i opracowuje wszystkie zabawy dla dzieci samodzielnie. Zdecydowanie warto śledzić ich poczynania na Facebooku.

Oryginalne zabawy dla dzieci

Najnowszym trendem wśród oryginalnych pomysłów na zabawy jest Archery Tag. To połączenie popularnej gry w dwa ognie, paintball-a oraz łucznictwa. Wykorzystywane są do tego specjalne łuki i strzały zakończone pianką. Zawodnicy dzielą się na dwie grupy, a ich zadaniem jest wybicie pięciu elementów z tarczy lub ustrzelenie łuczników z przeciwnej drużyny. Warto jednak zaznaczyć, że jest to gra dla starszych dzieci, powyżej 13 lat.  Inne, kreatywne atrakcje to zabawy scenariuszowe, jak na przykład bezludna wyspa, wioska indiańska czy warsztaty kulinarne z kociołkowania. Chodzi w nich przede wszystkim o to, aby dzieci mogły przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości. Podczas wspomnianej wioski indiańskie najmłodsi wyruszają na polowanie bizona, tworzą dla siebie prawdziwe pióropusze, rozpalają ognisko, czy odprawiają plemienne tańce. Te animacje nie tylko bawią, ale również uczą. Na uwagę zasługują również sterowane zdalnie samochody RC, które stanowią doskonałą atrakcję w głównej mierze dla chłopców.

Reasumując, sprawdzonym i pewnym przepisem na udany piknik dla dzieci jest zatrudnienie firmy specjalizującej się w organizacji imprez dla dzieci. Doświadczeni animatorzy mają głowy pełne pomysłów i potrafią w bezpieczny sposób przeprowadzić różnorodne zabawy, które na długi czas pozostaną w pamięci najmłodszych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas