Materiał Partnera Jak zorganizować przeprowadzkę?

Jak zorganizować przeprowadzkę?

Zmiana miejsca zamieszkania to przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i organizacji twojego czasu, który potrzebny będzie na przygotowanie przeprowadzki. Jego ilość zależy od wielości przedmiotów zgromadzonych w twoim otoczeniu. Jeśli mieszkasz w danym lokalu od wielu lat, to zajmij się porządkowaniem już co najmniej 3 tygodnie przed planowanym terminem.

Przeprowadzka w pigułce.

W pierwszej kolejności ustal listę mebli, przedmiotów i urządzeń, które chcesz ze sobą zabrać. Zestaw ją z elementami wyposażenia, które chcesz oddać, sprzedać lub ze względu na stan techniczny po prostu wyrzucić. Ułatwi to Tobie ustalenie wielkości pojazdu potrzebnego do transportu rzeczy. Kolejną sprawą są worki, kartony, kosze niezbędne do pakowania książek, naczyń, ubrań i innych drobiazgów. Jeśli chcesz organizować wszystko we własnym zakresie, to musisz liczyć się z kosztami ich zakupu. Przydatna będzie również taśma pakowa oraz papierowe ręczniki do zawijania szklanych i porcelanowych naczyń.

Profesjonalna przeprowadzka.

Ta opcja jest niezwykle wygodna i przydatna tym bardziej,  jeśli nie dysponujesz odpowiednią ilością czasu potrzebnego na pakowanie rzeczy. Jest to wyczerpujące zadanie, zwłaszcza dla  osób niemających wprawy. W tej sytuacji z pomocą przyjdą specjaliści z trudniący się przeprowadzkami zawodowo. Z racji kompetencji i zaplecza wykonają wszystkie prace związane z przeprowadzką sprawnie i na najwyższym poziomie.

Kompleksowa usługa przeprowadzki obejmuje:

  • pakowanie ruchomego wyposażenia mieszkania,
  • demontaż mebli i zabezpieczenie ich na czas transportu,
  • wyniesienie spakowanego dobytku,
  • przewóz na miejsce docelowe i wyładunek,
  • wniesienie i montaż mebli,
  • ubezpieczenie transportowanego mienia.

Od wielu lat zajmujemy się transportem krajowym i zagranicznym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Z racji mojego doświadczenia w spedycji i logistyce, które zdobyłem podczas misji pokojowych w Libanie i Afganistanie, pomagam również w przewozie dobytku żołnierzom oddelegowanym do pracy w placówkach dyplomatycznych i strukturach NATO.  – mówi pan Dariusz Gołąbko z Dariusz Gołąbko Logistics –  Usługę przeprowadzki mamy opracowaną w każdym najdrobniejszym szczególe. Oczywiście jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, stąd możemy również przewieźć jacht, a także zabytkowy samochód.

Korzystając z usług zawodowców, możesz mieć pewność, że twój dobytek zostanie odpowiednio spakowany, dowieziony na czas we wskazane miejsce, a dodatkowo ubezpieczony. Fachowcy wniosą, złożą i zamontują meble. Tobie pozostanie rozpakowanie i ułożenie książek na półkach oraz ubrań w szafach.

Opracowanie:

DARIUSZ GOŁĄBKO LOGISTICS

Suchy Dąb , Podcieniowa 10

Podziel się