Artykuł sponsorowany Jak zorganizować idealny wieczór panieński w stylu boho?

Jak zorganizować idealny wieczór panieński w stylu boho?

Wieczory panieńskie już dawno przestały być kojarzone z imprezami suto zakrapianymi alkoholem, którym towarzyszą pląsy w ciasnym i głośnym wielkomiejskim klubie. Nic w tym dziwnego. Jak wynika z danych GUS, wiek zawierania pierwszego małżeństwa przesunął się bliżej 30. roku życia. W związku z tym oczekiwania co do imprezy symbolizującej pożegnanie panieństwa znacznie się zmieniły - są organizowane z głową, a przy tym znacznie bardziej kreatywne.

Wieczór panieński na łonie natury - cisza, spokój i relaks

Kluczem do udanego wieczoru panieńskiego w stylu boho jest wybór miejsca. W wersji minimalistycznej wystarczy piknik nad brzegiem rzeki, na łące lub nadmorskiej plaży. Rozwiązanie to sprawdzi się przede wszystkim u przyszłej panny młodej, która prowadzi wyjątkowo aktywny tryb życia i nie może pozwolić sobie na całonocną zabawę.

Znacznie częściej jednak kobieta, która wkrótce ma wyjść za mąż, oczekuje, że organizacja wieczoru panieńskiego przez jej przyjaciółki zaskoczy ją i pozostawi miłe wspomnienia na wiele lat.

Warto więc wybrać ośrodek oddalony od miasta, który stwarza warunki do serwowania uroczystej kolacji na świeżym powietrzu, a gdy zrobi się chłodno, udostępnia przestrzeń wewnątrz, gdzie można bawić się dalej. Równie istotne jest, by obiekt, w którym odbywa się wieczór panieński, dysponował pokojami gościnnymi. Wówczas ani przyszła panna młoda, ani je druhny nie muszą martwić się o późny powrót do domu.

Coraz więcej jest takich obiektów, jak Hacienda & CO w Drwałach, które powstają przez zaadaptowanie starych stodół, obór czy powozowni. Są to nie tylko miejsca wyjątkowo klimatyczne, ale przede wszystkim romantyczne i relaksujące. Po całym dniu atrakcji można w nich skorzystać ze strefy SPA, wypić aromatyczną kawę przy kojących dźwiękach nocy, a wraz ze wschodem słońca wziąć udział w energetyzującej jodze.

Wartością dodaną wyboru wiejskiego pleneru, na miejsce, w którym ma się odbyć wieczór panieński, jest również możliwość zorganizowania wycieczki rowerowej, przejażdżki bryczką zaprzężoną do koni, czy spaceru po leśnych duktach.

Idealna sala na wieczór panieński - grunt to dodatki

Wybór sali na wieczór panieński to nie lada wyzwanie. Z jednej strony musi ono dostarczyć przyszłej pannie młodej atrakcji, z drugie natomiast powinno wpisywać się w jej gust. Najmniejszy błąd w tej kwestii może pozostawić niesmak na długie lata.

Styl boho przypada do gustu każdej kobiecie. Wyraża wolność i swobodne podejście do życia. Stąd kojarzony jest przede wszystkim z plenerowymi imprezami, dodatkami w kolorach natury i licznymi roślinnymi akcentami. Na szczęście większość organizatorów imprez doskonale zna najnowsze trendy i potrafi przygotować wystrój sali tak, by zachwycił. Najważniejsze są tu dodatki - to one oddają ducha bohemy. Tymi, bez których tak stylizowany wieczór nie mógłby się obejść, to przede wszystkim:

  • lampiony lub rozety papierowe,
  • świeczki,
  • lniane poduszki i obrusy,
  • bukiety z polnych kwiatów lub kłosów zbóż,
  • drewniane lub wiklinowe krzesła i kanapy,
  • ciepłe, wełniane koce.

Zwykle obsługa dokłada starań, by również przygotowane dania i sposób ich serwowania odpowiadały wystrojowi wnętrza. Mogą to być więc tradycyjne polskie potrawy albo indyjskie specjały, z którymi nierozerwalnie wiązany jest  styl boho.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter