Artykuł sponsorowany Jak zaplanować udaną imprezę integracyjną w Krakowie?

Jak zaplanować udaną imprezę integracyjną w Krakowie?

Pracujesz w nowo powstałym zespole i dostrzegasz potrzebę zintegrowania pracowników? A może z grupą znajomych planujecie szalony weekend większą grupą? Czy wiesz, że miastem, które idealnie nadaje się do zaplanowania udanej imprezy integracyjnej, jest Kraków? Liczne formy rozrywki, zabytki, artystyczny klimat miasta oraz bliska odległość od gór to jedne z licznych atutów tego miasta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj i sprawdź!

O czym należy pamiętać, planując imprezę integracyjną?

Podstawą jest komfort wszystkich uczestników imprezy integracyjnej. Z tego powodu warto wybrać takie formy rozrywki, które przypadną do gustu każdemu uczestnikowi. Istnieje wiele atrakcji, które dla poszczególnych osób mogą być stresujące, przez co niechętnie wezmą udział we wspólnej zabawie lub z niej zrezygnują w trakcie. Lepszym rozwiązaniem jest stworzenie listy uniwersalnych form atrakcji, przyjemnych dla każdego.

Impreza integracyjna z wyżywieniem i noclegiem w Krakowie

Obowiązkowym punktem każdej imprezy integracyjnej w Krakowie jest nocleg z wyżywieniem w obiekcie hotelarskim. Podczas wyboru miejsc noclegowych, warto kierować się bliskością szlaków komunikacyjnych, np. autostrady A4 oraz Zakopianki, co ułatwi górskie wycieczki. Z kolei posiłki w formie szwedzkiego stołu trafią w gust każdej osoby, zwłaszcza na specjalnej diecie, ze względu na bogaty wybór dań. Niewątpliwie takim miejscem na liście atrakcji turystycznych w Krakowie jest Aparthotel Lumen.

Udana impreza integracyjna w Krakowie, czyli jakie miejsca warto odwiedzić?

Będąc w centrum Krakowa, warto udać się do piwnego SPA. Podziemna kamienica tworzy unikalny klimat miejsca, a kąpiel w piwie może być formą relaksu, która nie tylko odprężą i pomaga zredukować stres, ale także korzystnie wpływa na stan skóry. Ciekawą formą rozrywki jest także wizyta w podziemnym tunelu, gdzie znajduje się muzeum Paintballa. Jest to interaktywne miejsce z kilkudziesięcioma grami. Miłośnicy zwierząt i spacerów z pewnością będą dobrze się czuć w krakowskim zoo. Z kolei chcąc wprowadzić element rywalizacji, można rozważyć pobyt na strzelnicy, gdzie oprócz sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, można nauczyć się podstaw obsługi broni palnej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas