Artykuł sponsorowany Jak skutecznie pozbyć się myszy? Skrzystaj z usług firmy Insektor Jakub!

Jak skutecznie pozbyć się myszy? Skrzystaj z usług firmy Insektor Jakub!

Czy myszy atakują Twój dom? Potrzebujesz skutecznego planu, aby szybko się ich pozbyć? Szukasz fachowca, który sobie z nimi poradzi? Jeśli naturalne metody zawiodą, skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty. Szybko i skutecznie wyeliminuje uciążliwy problem. Pamiętaj, że jeśli pojawią się myszy, musisz podjąć natychmiastowe działania. Inaczej ciężko będzie się ich pozbyć.

Kiedy zadzwonić po specjalistę od deratyzacji?

Wyobraź sobie maleńkie małe gryzonie śpiące w kącikach przy ścianach albo pod zlewem. W chwili, kiedy kładziesz się spać, biegają po blatach w kuchni i meblach. Szperają w pojemnikach na żywność i rujnują Twój dom. Ten powszechny szkodnik w gospodarstwie domowym może szybko zamieszkać w naszym domu i uwić sobie gniazdko. Jeśli znajdą źródło pożywienia i dogodne schronienie, w którym czują się bezpiecznie, nie będą chciały opuścić Twojego domu. Dlatego warto wtedy skorzystać z pomocy firmy Insektor Jakub. Szybko wyeliminuje problem i nauczy Cię, jak mu zapobiegać.  Myszy są małymi gryzoniami. Dlatego wiele osób uważa, że jeden lub dwa na strychu albo w piwnicy to nie powód do zmartwień. Wiadomo jednak, że myszy przenoszą pasożyty, bakterie, wirusy i choroby. Dlatego działaj natychmiast. Samica myszy może urodzić do 10 miotów po 5-6 myszy w ciągu jednego roku.

Znalezienie punktów wejścia i ich zablokowanie

Myszy mogą w różny sposób dostać się do naszego domu. Najczęściej docierają do nas przez:

  1. dziury i pęknięcia w zewnętrznej części ścian,

  2. podgryzanie drewna praktycznie wszędzie tam, gdzie jest to możliwe,

  3. szczeliny i pęknięcia między oknami a strukturą domu,

  4. linie kanalizacyjne i rury drenażowe,

  5. pod drzwiami i szczeliny.

Pierwszym krokiem w eliminacji gryzoni jest znalezienie punktów wejścia i zablokowanie ich metalem lub żywicą epoksydową. Gryzonie mogą wchodzić przez malutkie szczeliny lub dziury. Dlatego jest to czasochłonne, ale konieczne zadanie. Następnie upewnij się, że nie dostarczasz im źródeł pożywienia. Wszystkie produkty przechowuj w metalowych pojemnikach lub lodówce. Jeśli nie będą mieć dostępu do jedzenia, łatwiej odejdą.

Metody pozbywania się myszy

Istnieje wiele produktów i metod usuwania myszy. Jedne są bardziej skuteczne, inne mniej. Specjalista od zwalczania myszy wskaże te najlepsze. Istnieją niezliczone środki odstraszające myszy, od sprayów po oleje. Niestety nie ma jednoznacznego dowodu na to, który jest najbardziej skuteczny. Najskuteczniejszą metodą usuwania gryzoni jest prosta pułapka na myszy. Niektóre zabijają, ale coraz częściej możemy znaleźć takie, które łapią, ale nie robią im krzywdy.  Na rynku dostępne są różne rodzaje pułapek.

Insektor Jakub - Twój niezawodny partner w walce z szkodnikami!

Firma Insektor Jakub to profesjonalny dostawca usług związanych z dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Działa na terenie trzech województw: wielkopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Gwarantując skuteczność swoich usług nawet do 6 miesięcy, Insektor Jakub zyskuje zaufanie klientów. Firma stosuje indywidualnie dobierane metody i środki, co pozwala na skuteczne rozwiązanie problemów związanych z szkodnikami. W ofercie firmy znajdują się również usługi odkażania powierzchni biurowych, ozonowania oraz odkomarzania. Dzięki temu Insektor Jakub jest wszechstronnym partnerem w utrzymaniu higieny i bezpieczeństwa w różnych obszarach działalności.

Opracowanie:

PHU Insektor Jakub Usługi DDD Jakub Szwed

Konin , Szymanowskiego 3 lok. 13

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter