Artykuł sponsorowany FOTO-AS - odnawiamy stare zdjęcia

FOTO-AS - odnawiamy stare zdjęcia

Dawne fotografie mają swój niepowtarzalny klimat. Są to niejednokrotnie jedyne kopie rodzinnych zdjęć, które często pod wpływem czasu uległy zniszczeniu i zapomnieniu. Jak temu zaradzić? Profesjonalnym odnawianiem zdjęć zajmujemy się w naszym salonie. Dzięki temu wspomnienia związane ze starymi fotografiami pozostaną wciąż żywe i niezapomniane. Na czym polega renowacja zdjęć? Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z tej możliwości. Zapraszamy do lektury artykułu.

Jak odnowić stare zdjęcia?

Tradycyjne fotografie powoli odchodzą w niepamięć, gdyż wypiera je forma cyfrowa. Jednak to te wywołane na papierze mają często dla nas największe znaczenie. Stare fotografie są o tyle ważne, że stanowią najważniejszą kronikę historii wielu rodzin. Jednak są to bardzo często ich jedyne kopie. Poza tym po latach mogą być one wyblakłe, ulec przebarwieniu czy zagięciom. Jeśli masz w swoim albumie takie zdjęcia, które mają wyjątkową wartość sentymentalną, a którymi dodatkowo chcesz się podzielić z bliskimi warto skorzystać z usług salonu FOTO-AS. Proces reprodukcji starych zdjęć jest bardzo złożony. Jak wyjaśnia specjalista:

Zniszczone zdjęcia w formie tradycyjnej należy na początku zdigitalizować, aby poddać je cyfrowej obróbce to jest oczyścić je z rys i drobnych zabrudzeń. Koniecznie może być także usunięcie przebarwień, poprawa kontrastu czy wyrazistości. Dopiero wtedy możliwe będzie ponowne wywołanie zdjęcia w odpowiednio wysokiej jakości.

Kiedy warto skorzystać z renowacji zdjęć?

Stare zdjęcia, które uległy uszkodzeniom nie muszą być skazane na zupełne zapomnienie w szufladzie w rodzinnym albumie. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką jest reprodukcja fotografii. Niezbędna jest do tego nowoczesna technologia oraz profesjonalne programy do obróbki. Pomocna będzie także fachowa pomoc osoby z doświadczeniem w zakresie fotografii. Renowacja starych fotografii to świetny sposób na uratowanie zdjęć z rodzinnych albumów oraz ich wyeksponowanie w ramkach na ścianie w rodzinnej galerii czy przekazanie kopii bliskim. Sprawdzi się to również jako prezent dla rodziców czy dziadków. Odnowione w ten sposób zdjęcia pozwolą cieszyć się wspomnieniami w zupełnie innej jakości i odsłonie przez długie lata. Końcowy etap z pewnością zaskoczy niejedną osobę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas