Artykuł sponsorowany Elbrus – alpiniści, którzy zawsze stają na wysokości zadania!

Elbrus – alpiniści, którzy zawsze stają na wysokości zadania!

Firma Elbrus mieści się we Wrocławiu. Działa na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w pracach wysokościowych. Przedsiębiorstwo realizuje swoje usługi przy pomocy technik alpinistycznych, dostępu linowego, podnośników oraz urządzeń dźwigowych. Wybór odpowiedniej techniki pracy uzależniony jest od rodzaju zlecenia. Czym dokładnie zajmują się specjaliści z firmy Elbrus?

Mycie okien i elewacji metodą alpinistyczną

Współcześnie budowane obiekty użyteczności publicznej charakteryzują się dużą ilością przeszkleń. Nierzadko są to budynki wielopiętrowe, górujące nad miastem. W takim wypadku umycie okien od zewnątrz i wyczyszczenie elewacji staje się dość problematyczne. Trudno oczekiwać od ekipy sprzątającej, że się tym zajmie. To zadanie dla alpinistów. Pracownicy firmy Elbrus mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w myciu okien i elewacji metodą alpinistyczną. Powierzone zadania realizują starannie i z dużym zaangażowaniem. Ułatwia im to specjalistyczny sprzęt. Alpiniści korzystają z profesjonalnych detergentów, miękkich myjek i szczotek, które dokładnie usuwają nawet najmocniejsze zabrudzenia. I tak, piętro po piętrze, fachowcy przywracają przeszkleniom i elewacji nieskazitelną czystość.

Montaż bannerów reklamowych

Żeby reklama była skuteczna, musi być widoczna dla potencjalnego klienta. Wie o tym każda osoba, która choć trochę interesuje się marketingiem. Firma Elbrus od lat zajmuje się montażem reklam na wysokościach. Instaluje bannery i reklamy wielkoformatowe na elewacjach budynków, przydrożnych billboardach i konstrukcjach stalowych. Można jej powierzyć także montaż neonów, kasetonów reklamowych czy liter przestrzennych. Współpraca z wymienioną wyżej firmą to gwarancja zadowolenia i solidnie wykonanej pracy.

Porządkowanie dachów

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy należy szczególnie zatroszczyć się o czystość dachu. Spadające liście i połamane gałęzie nie tylko zaburzają estetykę zadaszenia, ale też mogą przyczynić się do zablokowania systemu orynnowania. Dużo poważniejsze zagrożenie stanowi jednak śnieg. Jak informuje specjalista z firmy Elbrus – pod jego ciężarem dach może zacząć przeciekać, a w najgorszym wypadku – zapaść się. Odśnieżanie dachów jest niebezpiecznym zajęciem. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęśliwy wypadek gotowy. Nie warto tak ryzykować. Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą skorzystać z usług omawianego w artykule przedsiębiorstwa. Specjaliści niezwłocznie zjawią się pod wskazanym adresem i odśnieżą dach, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas