Materiał Partnera Dla kogo dedykowane są usługi pralni wodnej?

Dla kogo dedykowane są usługi pralni wodnej?

Pralnie wodne swoją ofertę kierują do przedsiębiorców, którzy nie są w stanie we własnym zakresie wyprać dużej ilości rzeczy niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Coraz więcej firm wybiera usługi zewnętrznych podmiotów gwarantujących wysokie standardy realizacji, aby jak najbardziej ułatwić sobie prace. Sprawdź, kto dokładnie może skorzystać z oferty pralni wodnej.

Branża hotelarska i gastronomiczna

W branży hotelarskiej każdego dnia zużywane są ogromne ilości pościeli, prześcieradeł i ręczników. To właśnie z tego względu właściciele hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i innych miejsc noclegowych, powinni w pierwszej kolejności skorzystać z usług pralni wodnej. Tego typu przedsiębiorstwa zajmują się bowiem również praniem tkanin użytkowych, jak chociażby zasłony, firany, koce i narzuty. Kolejnym sektorem usługodawców, który również powinien zainteresować się ofertą pralni wodnych, jest branża gastronomiczna. Właściciele restauracji, barów i innych lokali muszą zapewniać swoim gościom nieskazitelną oprawę stołów. Pralnie wodne specjalizują się w usuwaniu trudnych zabrudzeń po sosach, tłustych potrawach czy winach.

Specyfika działania pralni wodnych

Wybierając pralnię wodną do stałej współpracy, warto prześwietlić jej specyfikę działania. W pierwszej kolejności należy sprawdzić z jakich preparatów korzysta wybrana firma - czy są to środki skuteczne i jednocześnie niepowodujące podrażnień. Równie ważna jest kwestia wykorzystywania nowoczesnego sprzętu, który będzie gwarancją terminowego wykonywania zleceń. Godną polecenia jest np. firma PRAMAG, która wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy, marki MIELE oraz środki chemiczne znanego i cenionego producenta, jakim jest Henkel-ECOLAB. Oprócz tego należy także zweryfikować doświadczenie wybranego miejsca w zakresie dbania o konkretny typ tkanin. W ten sposób można bowiem wyeliminować ryzyko złego dobrania środków piorących, które mogłyby zniszczyć delikatne materiały. Dużym udogodnieniem będzie także oferowanie odbioru i dowozu tekstyliów przez pralnię wodną.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas