Materiał Partnera Deratyzacja – zwalczanie szczurów i myszy z firmą Killem Pest II

Deratyzacja – zwalczanie szczurów i myszy z firmą Killem Pest II

Szczury lub myszy mogą być poważnym zagrożeniem i problemem nie tylko dla ludzi mieszkających w mieście lub na wsi, lecz także dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją pasz, magazynów zbóż lub rolników posiadających duże uprawy roślin. Deratyzacją, czyli zwalczaniem gryzoni, zajmuje się firma Killem Pest II z Bydgoszczy. W jaki sposób to robi i dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Jakie są zalety deratyzacji?

Deratyzacja to zwalczanie szczurów i myszy, które mogą przyczynić się do wielu problemów zdrowotnych i szkód gospodarczych. Gryzonie przenoszą wiele chorób groźnych dla człowieka, zwierząt domowych i gospodarczych. Powodują uszkodzenia w instalacjach kanalizacyjnych, konstrukcjach budynków oraz sieciach telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i elektrycznych. Zanieczyszczają i niszczą żywność i surowce lub maszyny produkcyjne. Gryzonie mogą przebywać w każdym miejscu, w którym pracują lub mieszkają ludzie, również na statkach, w samolotach i sklepach. Wiele osób boi się szczurów i myszy, jego widok może wywołać atak paniki. Ważne jest szybkie i skuteczne zwalczenie gryzoni z pomocą na przykład firmy Killem Pest II z Bydgoszczy i zminimalizowanie szkód, które mogą wyrządzić.

Kto i kiedy może skorzystać z usługi deratyzacji?

Z usług deratyzacji warto skorzystać jak najszybciej po dostrzeżeniu: odchodów, przegryzionych kablach, uszkodzonych meblach lub pojemnikach z żywnością. Oferta firm zajmujących się zwalczaniem gryzoni jest skierowana przede wszystkim do właścicieli i dyrektorów:
 • szkół i bibliotek,
 • domów i mieszkań,
 • szpitali,
 • hoteli i restauracji,
 • basenów i siłowni,
 • statków i samolotów,
 • biur i magazynów,
 • sklepów i supermarketów,
 • firm zajmujących się przetwarzaniem lub magazynowaniem żywności,
 • podpiwniczonych budynków,
 • gospodarstw hodowlanych.
Z usługi deratyzacji mogą skorzystać także instytucje i władze miasta, które mają problem z plagą szczurów lub myszy na przykład w sieciach wodno-kanalizacyjnych.

Jak przeprowadza się deratyzację?

Deratyzację przeprowadzają jedynie wyspecjalizowane firmy, takie jak Killem Pest II z Bydgoszczy. Używają do tego profesjonalnego sprzętu i środków ochrony osobistej. Zwalczanie gryzoni polega na stosowaniu przynęt zakładanych w takich miejscach, w których nie zostaną zniszczone przez zwierzęta domowe lub dzieci. Przynęty nie mogą także stanowić zagrożenia dla mieszkańców lub pracowników budynku, zwierząt lub osób niepełnoletnich. Przynęty umieszcza się w specjalnych pojemnikach (stacjach deratyzacyjnych), z których nie ma dla szczurów lub myszy wyjścia. Stacja deratyzacyjna jest wykonana z trwałego materiału odpornego na działanie różnych warunków atmosferycznych, jest zamykana na klucz i można do niej włożyć różne rodzaje przynęty (granulat, pasty lub kostki).

Opracowanie:

Killem Pest II

Bydgoszcz , Czecha 2 lok. 24

 • tel. 607 162 318

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas