Materiał Partnera Czy zlecenie sprzątania domu jest drogie?

Czy zlecenie sprzątania domu jest drogie?

Pracujesz osiem godzin, przynajmniej godzinę tracisz na dojazd do pracy i powrót z pracy do domu, gotujesz obiady, często obierasz jeszcze dzieci ze szkoły, a po południu pierzesz i sprzątasz. Mimo to, kiedy nadchodzi weekend, potrzebne są generalne porządki, nie mówiąc już o świętach, wakacjach, czy innych okazjach na przyjęcie gości. A kiedy czas na relaks? Kiedy będziesz mogła poświęcić go na manicure, fryzjera, czy zakupy z koleżanką?

Dobry sposób na posprzątane mieszkanie

Najgorzej jest przed Świętami, różnego rodzaju. Mycie okien, szorowanie wanny i piekarnika, prasowanie i wymiana zasłonek, a później już tylko ugotowanie 12 dań, w tym zupy rybnej, albo pasztetów i... znowu sprzątanie w kuchni. A może by tak wreszcie ktoś inny zrobił połowę z tych rzeczy, a więcej czasu poświęcić na odpoczynek i kontakt z najbliższą rodziną? Tylko kto za ciebie posprząta? A może by tak Henesclean Profesjonalne Sprzątanie. Firm takich jak ta, oferujących usługi porządkowe, jest bardzo dużo i na pewno znajdziesz jakąś która ma lokal niedaleko od ciebie. Okazuje się, że sprzątanie w mieszkaniach wcale nie jest takie drogie i kosztuje kilkadziesięt złotych za sesję, których może być nawet jedna w tygodniu. Z firmą, która będzie sprzątać w Twoim domu indywidualnie, na pewno można ustalić jeszcze niższą cenę.Rozliczenia z firmami pośrednictwa sprzątającego

Kiedyś znalezienie kogoś do pomocy w sprzątaniu nie było łatwe. Przede wszystkim było nielegalne, więc bardzo niekorzystne dla osoby wykonującej to zadanie. Teraz na szczęście jest o wiele lepiej, na rynku jest wiele firm, które oferują współpracę pomiędzy klientem a ekipą sprzątającą. Sprzątanie można zamówi przez internet – zwykle na stronach internetowych firm sprzątających znajduje się prosta instrukcja, jak tego dokonać i już po kilku kliknięciach możemy być umówieni na dobry początek. I wcale nie trzeba wychodzić z domu. Dobrze jest już wcześniej określić jak długo nas nie będzie i kiedy zamierza się wrócić, jeśli na przykład jest to wyjście wieczorne. Firmy oferują różne zakresy czynności, a nawet kto konkretnie ma być w Twoim domu. Być może zamawiasz tę usługę któryś raz z kolei i wiesz kto jest twoim zdaniem najlepszy. Wiesz też czy potrzebujesz szybkiego, czy dokładnego sprzątania. Czy zależy ci na odkurzeniu podłogi, dywanów i tapczanu, a może dodałabyś tym razem mycie okien albo prasowanie? System na stronie internetowej przewiduje na tej podstawie orientacyjne koszty sprzątania, za które płacisz z góry, a już w najbliższym ustalonym dniu, o omówionej godzinie, zjawia się osoba do sprzątania i zgodnie z twoim zamówieniem posiada środki czystości lub to ty miałeś je zapewnić.

Opracowanie:

Henesclean Profesjonalne Sprzątanie Estera Henicz

Luboń , Platanowa 7

  • tel. 727 934 822

Podziel się