Artykuł sponsorowany Biuro Doradców Majątkowych Zbigniewa Kacprzaka – fachowa wycena Twojej nieruchomości

Biuro Doradców Majątkowych Zbigniewa Kacprzaka – fachowa wycena Twojej nieruchomości

Trudno jest oszacować dokładną wycenę nieruchomości, nie posiadając wystarczających kompetencji, by poprawnie przeanalizować dokumenty i określić wartość poszczególnych elementów posiadłości. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy dokonają wyceny Twojej nieruchomości. Biuro Doradców Majątkowych Zbigniewa Kacprzaka to zespół wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym. 

Na czym polega wycena nieruchomości? 

Wycena nieruchomości przeprowadzana jest przez rzeczoznawcę majątkowego, czyli osobę posiadającą w tym kierunku wykształcenie oraz uprawnienia do wyceny mienia. Tytuł ten podlega ochronie prawnej, a dostęp do wykonywania zawodu jest regulowany przepisami prawa. Uprawnienia nadawane są przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii, a każdy rzeczoznawca zostaje wpisany do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych. 

Przy wycenie rzeczoznawca majątkowy bierze pod uwagę typ nieruchomości (mieszkanie, dom jedno- lub wielorodzinny), jej lokalizację, stan techniczny budynku, standard wykończenia, powierzchnię użytkową i funkcjonalność. Wartość nieruchomości zależy także od dostępu do infrastruktury i ewentualnego zadłużenia. Istotne są także ceny rynkowe mieszkań bądź domów położonych w okolicy. W razie jakichkolwiek pytań, specjaliści z Biura Doradców Majątkowych Zbigniewa Kacprzaka wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości. 

Dlaczego warto wybrać Biuro Doradców Majątkowych?

Wycenę swoich nieruchomości należy powierzyć doświadczonym rzeczoznawcom, którzy sprawnie określą wartość Twojej posiadłości lub mieszkania. Biuro Doradców Majątkowych zostało założone przez Zbigniewa Kacprzaka w 2003 roku. Jego siedziba znajduje się w Rumi, w województwie pomorskim. Jak przekonuje pracownik firmy:

Jako rzeczoznawcy majątkowi w swojej pracy kierujemy się aktualnymi przepisami prawa oraz najwyższymi standardami zawodowymi. Opracowane przez nas wyceny nieruchomości każdorazowo poprzedzamy wnikliwą analizą rynku, analizą załączonej dokumentacji, a także oględzinami wykonanymi przez naszych specjalistów. Zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani rzeczoznawcy majątkowi posiadający odpowiednie kompetencje oraz fachową wiedzę. 

Wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do zdobycia przez pracowników rozległej wiedzy na temat specyfiki i funkcjonowania rynku. Dzięki temu świadczone przez nich usługi są na najwyższym poziomie. Możesz także oczekiwać fachowego doradztwa na każdym etapie współpracy i pełnego profesjonalizmu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter