Artykuł sponsorowany Zabiegi laserowe na twarz polecane w sezonie jesienno-zimowym

Zabiegi laserowe na twarz polecane w sezonie jesienno-zimowym

Zabiegi laserowe na twarz umożliwiają m.in. wyeliminowanie zmarszczek, poprawę napięcia i elastyczności skóry, a także usunięcie przebarwień. Zaleca się ich wykonywanie szczególnie jesienią i zimą, ponieważ w tym okresie skóra jest narażona na mniejsze promieniowanie UV, a to właśnie jego powinno się unikać po zabiegu. Sprawdź, jakie procedury są polecane i jakie efekty pozwalają osiągnąć.

Zabiegi na twarz polecam w sezonie jesienno-zimowym

Wybór konkretnego zabiegu powinien być przede wszystkim podyktowany potrzebami skóry Pacjentki lub Pacjenta. W tym celu warto udać się do kliniki, w której specjalista z zakresu kosmetologii medycznej oceni kondycję cery i wskaże, w jaki sposób możesz pozytywnie na nią wpłynąć – takim miejscem jest np. MW CLINIC.

Zabiegami, które dają ciekawe rezultaty, są:

  • ablacyjny resurfacing – w wyniku działania lasera dochodzi do zerwania osłabionych komórek naskórka, a skóra jest stymulowana do wytwarzania kolagenu i elastyny. Efektem zabiegu jest spłycenie lub całkowita eliminacja zmarszczek oraz poprawa jędrności skóry;

  • nieablacyjny resurfacing – w tym wypadku laser oddziałuje na skórę głównie dźwiękiem, a nie jedynie samą temperaturą. W zależności od tego, po jakie parametry się sięgnie, uzyska się określony efekt. Może to być m.in. usunięcie przebarwień, nawilżenie i odżywienie skóry, a także przywrócenie jej jędrności i właściwego napięcia;

  • epilacja laserowa – procedura umożliwia pozbycie się owłosienia z okolic wąsika, baczków, policzków i z brody szybko, skutecznie, bez podrażnień oraz wrastających włosków.

Jesienią i zimą można też usunąć niechciany tatuaż z twarzy, w tym np. pozostałości po makijażu permanentnym brwi.

Dlaczego warto wykonywać zabiegi laserowe jesienią i zimą?

Zabiegi laserem zaleca się wykonywać jesienią i zimą przede wszystkim ze względu na to, że promienie słoneczne wywierają niekorzystny wpływ na skórę. Powodują m.in. fotostarzenie, a nawet poparzenia czy przebarwienia, na które twarz byłaby latem narażona znacznie bardziej po zabiegu niż przed nim, ponieważ w jego wyniku są stymulowane struktury tkanki – np. melanina, która pełni funkcje ochronne. Dodatkowo wykonywanie zabiegów w chłodniejsze miesiące pozwala przygotować skórę na lato: nawilżyć ją i ujędrnić.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas