Artykuł sponsorowany Uczesania i upięcia dopasowane do kształtu twarzy, czyli dobre fryzjerstwo

Uczesania i upięcia dopasowane do kształtu twarzy, czyli dobre fryzjerstwo

Modelowanie, czesanie i upinanie włosów to sztuka. Trzeba mieć odpowiednią koncepcję, zdolności manualne i wiedzę, a także dobrać fryzurę to kształtu i owalu twarzy. Salon Fryzjerski Renaty Sulejewskiej prezentuje fryzjerstwo na wysokim poziomie. Z jakich usług można jeszcze skorzystać?

Long bob, koki czy loki? - czyli profesjonalne doradztwo

Przed ważną uroczystością dobrze jest trafić do sprawdzonego fryzjera, który poradzi sobie nawet z najbardziej wymyślnym upięciem. W Salonie Fryzjerskim Renata praktyka i doświadczenie  specjalistów pozwala na dopasowanie usług do wymagań klienta. Jedna z fryzjerek, która zajmuje się czesaniem fryzur ślubnych podkreśla, co jest najważniejsze w tej pracy:

Kiedy przychodzi klientka z gotowym pomysłem na fryzurę może wydawać się, że to już jest połowa drogi do sukcesu. Jednak dużą wagę przywiązujemy do tego, aby uczesanie podkreślało jej urodę. Upięcia o naturalnym splocie, luźne koki i delikatne loki sprawdzą się w każdej sytuacji, ponieważ pasują do szczupłej, jak i bardziej okrągłej twarzy.

Dobranie fryzury do kształtu twarzy - na co zwrócić uwagę? Czego unikać?

Każdy ma inny kształt twarzy, dlatego fryzura powinna być dobrana w taki sposób, aby dodawać uroku. Przy okrągłej twarzy powinno unikać się fryzur, które odsłaniają całkowicie policzki, lepiej wybrać zwiewną fryzurę i zdecydować się na dłuższą grzywkę sięgającą żuchwy. Zbyt krótka może tylko dodatkowo uwydatnić okrągłe policzki. Ciekawą propozycją okazują się fryzury typu long bob. Można zdecydować się na taką długość, aby swobodnie móc związać włosy.

Przy twarzy trójkątnej dobrze sprawdzi się prosta grzywka, która doda jej nieco objętości, natomiast lekka i asymetryczna przy twarzy kwadratowej. W zasadzie do każdej szczupłej twarzy można dobrać grzywkę, jednak zbyt duża objętość włosów będzie wtedy zbyt przytłaczająca.

Strzyżenie, koloryzacja, regeneracja włosów

Finezyjne upięcie włosów to nie wszystko, jeśli są zniszczone i potrzebują regeneracji zabieg odżywczy dla włosów i skóry głowy rozwiąże problem. Fryzury ślubne i okolicznościowe  to tylko jedna z propozycji Salonu Renata.

Równie ważne jest regularne strzyżenie i koloryzacja włosów, żeby fryzura mogła dobrze się prezentować. Dlatego, aby uzyskać zamierzony efekt, wcześniej należy zadbać o kondycję włosów i zniwelować pojawiające się odrosty. Trzeba o tym pamiętać, żeby włosy mogły się dobrze układać a każdy klient doceni wartościowe porady, kiedy na koniec zobaczy swoje odmienione odbicie w lustrze.

Opracowanie:

Renata Salon fryzjerski Sulejewska Renata

Warszawa , Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a , (Stara Miłosna)

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas