Artykuł sponsorowany Sposób na szarą skórę o nierównym kolorycie

Sposób na szarą skórę o nierównym kolorycie

Życie głównie w mieście, mała ilość ruchu, smog, i zła dieta to wszystko ma odzwierciedlenie w kondycji skóry naszej twarzy. Brak dostatecznej ilości snu, niewłaściwa codzienna pielęgnacja skóry sprawiają, że nasza twarz jest szara, pozbawiona blasku wydaje się wiecznie zmęczona. Kosmetycznym S.O.S. w tej sytuacji mogą być zabiegi na twarz regenerujące, ujędrniające bądź nawilżające dobrane ściśle do potrzeb skóry. Sprawdź, na co warto się zdecydować?

Nie jest łatwo samemu ocenić, jaki rodzaj zabiegu będzie najlepszym dla naszej skóry, ponieważ zazwyczaj problem ma naturę złożoną. Poza dostrzegalną gołym okiem np. nierównym kolorytem skóry bardzo często okazuje się, że dodatkowo skóra jest chronicznie odwodniona, co sprawia, że opuchlizny, zasinienia pod oczami są jeszcze bardziej uwidocznione.

Początkiem każdej wizyty powinna być konsultacja kosmetyczna

To jaki rodzaj zabiegu zostanie wykonany, zostawmy ocenie specjalistom, który podczas konsultacji kosmetycznej:

  1. Zbada stan naszej skóry,
  2. Oceni główne potrzeby, zdiagnozuje problem,
  3. Zaproponuje właściwą pielęgnację domową.

Ważne jest, aby w trakcie konsultacji kosmetycznej odbyły się właśnie te 3 kroki, nawet jeśli jest to już nasza kolejna wizyta w salonie. Konsultacja kosmetyczna jest nieodzownym elementem właściwego przeprowadzenia każdego zabiegu kosmetycznego (na ciało również).

Jak podkreśla właścicielka Studia Urody i Estetyki - Beata Sobieraj-Żałoba, nasza skóra żyje, zmienia się każdego dnia. Dlatego w procesjonalnym studia urody, kładzie się olbrzymi nacisk na procedury zabiegowe, będące zarówno wyznacznikiem jakości salonu, jak i bezpieczeństwem dla pacjenta. Tylko przeprowadzenie konsultacji kosmetycznej daje szanse na zauważenie istotnych przeciwwskazań do wykonania danego zabiegu.

Szary koloryt usunie mezoterapia.

Jednym z ratunków, dla szarej pozbawionej życia skóry, może okazać się zabieg mezoterapii na twarz. Istotą tego zabiegu, jest wprowadzanie składników odżywczych do skóry, przy wykorzystaniu specjalnej głowicy emitującej prąd elektryczny o radiowej częstotliwości fal. Dzięki tym falom, komórki skóry zostają pobudzane do pinocytozy (pobrania substancji odżywczych). Wyższa skuteczność tego zabiegu nad innymi zabiegami odżywczymi na twarz wynika z przenikania preparatów w głąb skóry, przez co efekt zabiegu, jest widoczny praktycznie po pierwszej wizycie.

Mezoterapia bezigłowa jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, w żaden sposób nie uszkadza błon komórkowych – naskórka.

Wskazania do zabiegu mezoterapii

Jest to zabieg, na który powinna zdecydować się każda osoba, pragnąca odżywić skórę, odzyskać młodzieńczy zdrowy wygląd skóry. Jego zaletą, w przeciwieństwie do innych zabiegów z tej rodziny, może być fakt, że może być on przeprowadzany o każdej porze roku.

Usuniecie szarości, nierównego kolorytu skóry to tylko jeden z efektów zabiegu i wskazań do wykonania, innymi istotnymi korzyściami płynącymi z zabiegu mezoterapii to:

  • Likwidacja przebarwień na skórze,
  • Głębokie nawilżenie skóry,
  • poprawa jędrności skóry
  • spłycenie zmarszczek mimicznych

To, jaki efekt zabiegu będzie w pierwszej kolejności zauważalny i odczuwalny -praktycznie natychmiast po skończonym zabiegu, zależy od rodzaju zastosowanej substancji czynnej wprowadzonej do skóry.

Warto sprawdzić, dopytać przed zabiegiem (w trakcie konsultacji), czy i jakimi koncentratami odżywczymi dysponuje dany gabinet urody. Na rynku jest dostępnych szereg ampułek do użytku profesjonalnego przy zabiegu mezoterapii, stworzonych o najnowsze osiągnięcia kosmetologii, mogą to być: ampułki hialuronowe, kolagenowe, przeciwzmarszczkowe, do skór wrażliwych czy liftingujące. Decyzję, czy warto zdecydować się po zimie na taką bombę witaminową dla naszej skóry, pozostawiamy każdemu z was do podjęcia, chociaż według nas jest ona oczywista.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas