Artykuł sponsorowany Salon Fryzjerski Perełka oferuje profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów

Salon Fryzjerski Perełka oferuje profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów

Marzysz o długich i gęstych włosach, ale ich zapuszczanie jest problematyczne? Trudno jest w sposób naturalny z bardzo krótkiej fryzury w niedługim czasie osiągnąć włosy po pas. Jednak jest na to sposób! Wystarczy, że umówisz się na wizytę w Salonie Fryzjerskim Perełka, w którym wykonają dla Ciebie usługę ich przedłużania i zagęszczania. Dowiedz się, jakie metody oferowane są obecnie na rynku i czy są one bezpieczne!

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów – co warto o nim wiedzieć?

Jeśli należysz do osób, które oczekują szybkiego efektu zdrowych oraz długich włosów to bezinwazyjny zabieg przedłużania i ich zagęszczania jest właśnie dla Ciebie. Polega na doczepianiu pojedynczo lub całych pas sztucznych włosów do naturalnych, w taki sposób, by nie można było ich odróżnić od siebie.

Salony fryzjerskie oferują kilka metod wykonania takiego zabiegu, między innymi: keratynową, kanapkową, pętelkową czy na mikroringi. Oczywiście to nie wszystkie proponowane w obecnych czasach możliwości.

Najważniejsze jest jednak to, że niezależnie od wybranej techniki mają one wspólny cel: gęste i długie włosy. Przed wykonaniem zabiegu należy dokładnie omówić z fryzjerem, jaki efekt chce się uzyskać.

 mówi stylista zatrudniony w salonie Perełka.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to niestety cienkie włosy nie najlepiej znoszą takie zabiegi. Mogą stać się łamliwe, ponieważ nie będą w stanie wytrzymać dużego obciążenia.

Gdzie najlepiej udać się na zabieg przedłużania i zagęszczania włosów?

Wybierz sprawdzone miejsce, które specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. W Salonie Fryzjerskim Perełka takie usługi wykonuje wykwalifikowana kadra stylistów, która odbywała specjalistyczne szkolenia. Ponadto proponują oni również między innymi:

  • strzyżenie damskie, męskie i dziecięce,

  • koloryzacje,

  • fryzury okolicznościowe

  • diamentową odbudowę włosów oraz saunę ozonową.

Zapoznaj się dokładnie z ich kompleksową ofertą i ciesz się piękną fryzurą każdego dnia!

Opracowanie:

Perełka Salon Fryzjerski Katarzyna Cieciórska

Brodnica , Kopernika 2 lok. 3

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter