Materiał Partnera Rozjaśnienie włosów na lato! Postaw na rozpromieniony wygląd…

Rozjaśnienie włosów na lato! Postaw na rozpromieniony wygląd…

Każdego roku słońce naturalnie rozjaśnia brązowe włosy pań i panów, a także te w kolorze ciemnego blond. To wtedy twarz nabiera również blasku, oczy stają się bardziej wyraziste, a ogólna prezencja znacząco bardziej „złagodzona”, radosna, a także odmłodzona. Niestety w polskich warunkach klimatycznych, ciężko uzyskać iście surferskie  rozjaśnienie. W tym celu warto udać się do dobrych salonów fryzjerskich.

Na czym polega rozjaśnianie włosów?

Rozjaśnienie włosów, to inaczej nadawanie im barwy o tonach niższych o jeden, dwa, a czasem nawet trzy. Mowa wtedy o tak zwanym „zejściu z koloru”. Aby uzyskać jednak słoneczny, naturalny kolor, należy wielokrotnie mieszać schodzenie z tych tonów, a także należy posiadać wiedzę, od którego miejsca należy tego dokonać. Niestety, w niektórych salonach rozjaśnienie włosów zamiast pozwolić uzyskać wiele drobnych pasemek i naturalnych refleksów, powoduje całkowitą zmianę barwy włosów. Najczęściej jest to efekt nieodwracalny, aż do momentu odrośnięcia włosów do odpowiedniej długości. To dlatego zawsze należy wybierać sprawdzone zakłady fryzjerskie, które wykonują swoją pracę niemalże z artystyczną pasją i zaangażowaniem. Taką obsługą wyróżnia się Studio Urody Izabela Darmofał, które obsługuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn oraz dzieci. Wiele klientek tego studia to przyszłe panny młode, umawiające się na upięcia próbne, a później na tworzenie przepięknych fryzur ślubnych!

Warto wiedzieć! Rozjaśnienie włosów polega na użyciu specjalnych roztworów utleniających, które wytrącają ze struktury włosa ich naturalny pigment. Nie można zatem mylić tego procesu z koloryzacją, która w przypadku niepożądanego efektu, jest częściowo odwracalna. Włosy rozjaśnione, wielokrotnie bowiem słabiej „łapią” przez jakiś czas farby.

Rozjaśnienie dla pań i panów!

Rozjaśnienie włosów to usługa zarówno dla pań, jak i również dla panów, posiadających długie włosy spinane w kucyk lub kitę, bądź które wyróżniają się średnią długością. Wielokrotnie poleca się wykonać taki zabieg u mężczyzn, którzy mają bardzo jasną, skłonną do zaczerwienień skórę, bądź też brązowy kolor włosów, który zdaje się poszarzały. To wtedy fryzura wizualnie nabierze zarówno objętości, jak i lekkości, a także artystycznego nieładu, którym charakteryzują się surferzy z australijskich wybrzeży. Warto również wspomnieć, że rozjaśnienie włosów u panów, jest stosunkowo szybkie i tanie, a ryzyko niewielkie. Męskie włosy i średniej długości fryzury, odrastają w ciągu 2 miesięcy, dlatego w przypadku znudzenia się nowym wizerunkiem, można między innymi wraz z Izabelą Darmofałą, poszukiwać nowych rozwiązań, zarówno w stylach modernistycznych, jak i modnych obecnie retro! 

Opracowanie:

Studio Urody Izabela Darmofał

Szczytno , Żeromskiego 31 lok. 14

  • tel. 602 687 593

Podziel się