Materiał Partnera Przedłużanie rzęs – co warto wiedzieć o metodzie objętościowej?

Przedłużanie rzęs – co warto wiedzieć o metodzie objętościowej?

Rzęsy bez wątpienia stanowią jeden z najistotniejszych pod względem estetycznym elementów twarzy. Dlatego właśnie tak wiele uwagi poświęca się temu, aby podkreślić ich wygląd. Klientkom w pierwszej kolejności zależy przede wszystkim na jak najbardziej naturalnym efekcie. Aby osiągnąć ten cel, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na metodę objętościową. Czym konkretnie się charakteryzuje?

Objętościowa metoda przedłużania rzęs – najważniejsze informacje

Przedłużanie objętościowe to metoda, która sprawia, że rzęsy stają nie tylko wydłużone, ale także wyraźnie gęstsze. Trzeba także wyraźnie w tym miejscu podkreślić, iż jednocześnie nie naraża się rzęs na ewentualność osłabienia ich struktury. Cały proces polega na mechanicznym doklejeniu kępek włosów. Do zagęszczenia wykorzystywane są niezwykle lekkie materiały, które nie obciążają rzęs naturalnych.

W zdecydowanej większości przypadków spotkać można się z jedwabiem lub futrem norek. W zależności od tego, jaki efekt spojrzenia chcemy uzyskać, zagęszczenie można de facto dowolnie regulować. Przed wykonaniem zabiegu kosmetyczka indywidualnie dobiera kolor, gęstość, długość, a także stopień podkręcenia rzęs. Całość może zająć nawet do 3 godzin, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Podczas doklejania rzęs nie ma niebezpieczeństwa podrażnienia oka, ponieważ wykorzystuje się w tym celu jedynie kleje hipoalergiczne, posiadające odpowiednie atesty. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

Czy przedłużanie objętościowe jest lepsze od metody 1:1?

Klientki, które chciałby poddać się zabiegowi przedłużania rzęs, muszą stanąć przed bardzo trudnym dylematem, dotyczącym wyboru optymalnej metody. Czy zatem objętościowe przedłużanie może zostać uznane za rozwiązanie lepsze niż klasyczna metoda 1:1? Okazuje się, że pod wieloma względami tak. Po pierwsze, wykorzystywany materiał jest znacznie lżejszy i sprężysty. Po wykonaniu zabiegu spojrzenie nabiera tajemniczej głębi i nie narażamy się na efekt sztuczności. Jako że wykonanie przedłużania objętościowego wymaga zastosowania ogromnej precyzji, warto przeprowadzić je w renomowanym salonie kosmetycznym takim jak Salon Beauty.

To właśnie w takich miejscach wszystkie klientki mogą liczyć nie tylko na miłą i wręcz rodzinną atmosferę, ale także na szeroko zakrojone doradztwo. Objętościowe przedłużanie rzęs przeznaczone jest dla kobiet, którym zależy na oryginalności i podkreśleniu swojej urody. Rzęsy wymodelowane w taki właśnie sposób idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas większych uroczystości.

Podziel się