Artykuł sponsorowany Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej w Polsce

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej w Polsce

Ilość dostępnych na rynku zabiegów medycyny estetycznej jest ogromna i może przyprawić o zawrót głowy, szczególnie te osoby, które rzadko mają styczność z salonami piękna. Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni chcą wyglądać dobrze, dlatego wiele z nich korzysta z zabiegów, które pozwolą szybko i bezpiecznie poprawić urodę. Przykładem może być zabieg modelowania ust. Z jakich dobrodziejstw medycyny estetycznej korzystają jeszcze Polacy?

Mezoterapia igłowa

Dzięki mezoterapii igłowej skóra będzie zregenerowana, nawilżona i jędrna. Zmniejszą się także zmarszczki, a nawet ilość tkanki tłuszczowej. Zabieg ten przeprowadza się z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W połączeniu z aminokwasami wspiera on proces biorewitalizacji skóry.

Mezoterapia igłowa to bardzo popularny zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Polega on na nakłuwaniu powierzchni skóry cienką igłą. Za jej pomocą wprowadza się substancje aktywne do głębszych warstw skóry. Zabieg trwa zazwyczaj od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru, w który Klient chce ingerować - dowiadujemy się w rozmowie z kosmetologiem z Instytutu Wójtowicz w Bielsku-Białej.

Warto w tym miejscu dodać, że mezoterapia igłowa należy do zabiegów bezbolesnych, gdyż przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca.

Botoks

Jest to toksyna botulinowa, którą wstrzykuje się cienką igłą pod skórę. Zabiegi z użyciem botuliny trwają około 30 minut, a efekty utrzymują się do 6 miesięcy. Z jej pomocą możesz zredukować zmarszczki mimiczne twarzy, np. w okolicy oka, między brwiami czy zmarszczki poprzeczne na czole lub dekolcie. Z botoksu korzystają także osoby, które chcą osłabić objawy związane z bruksizmem. Dolegliwość ta polega na zaciskaniu zębów i ich zgrzytaniu podczas snu. Toksyna botulinowa blokuje impulsy nerwowe i zmniejsza odruch zgrzytania.

Modelowanie i powiększanie ust

Jeżeli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ust i chcesz wykonać korektę ich asymetrii, warto zdecydować się na ich powiększenie lub modelowanie ust w Bielsku-Białej. Zabieg ten jest niezwykle popularny, gdyż pozwala nie tylko na zwiększenie objętości warg, ale również na poprawę ich konturu czy podniesienie kącików ust. Zabieg modelowania ust nie jest bolesny, jeżeli zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowaną osobę, która przed zabiegiem nałoży na usta maść znieczulającą.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas