Artykuł sponsorowany Na czym polega zabieg bankietowy?

Na czym polega zabieg bankietowy?

Bywalczynie salonów kosmetycznych – gdy już dowiedzą się o istnieniu tzw. zabiegów bankietowych – z chęcią wracają do nich po wielokroć. To doskonała opcja dla kobiet, które boją się inwazyjnych zabiegów, a jednocześnie chcą poprawić wygląd skóry (np. na skutek stresu, przemęczenia, złej diety). Co warto wiedzieć o zabiegach bankietowych?

Czym jest zabieg bankietowy?

Zabiegi bankietowe są przeznaczone na ciało i twarz. Charakteryzują się szybkim wykonaniem i natychmiastowymi efektami. Oczyszczają, nawilżają, pielęgnują skrę, a także nadają jej blasku, zmniejszają widoczność zmarszczek.

Zabiegi bankietowe są mało inwazyjne – nic dziwnego, że zadowolone klientki wykonują je chętnie z dużą częstotliwością. Kosmetyczki nie używają igieł czy lasera, które mogłyby spowodować spore zaczerwienienie skóry i miejscowe stany zapalne.

Rodzaje zabiegów bankietowych

Podstawowe zabiegi bankietowe to peelingi, maseczki, serum czy masaże. Czym pobieżnie charakteryzuje się każda z usług?

Peelingi pozwalają na dokładne i głębokie oczyszczenie skóry twarzy. Maseczka (np. nawilżająca, rozświetlająca, oczyszczająca, odżywiająca) ma postać gęstego kremu, który nakłada się na skórę twarzy w konkretnym celu. Serum ma postać lekkiego kremu, który – po nałożeniu na cerę, bez ścierania go – zapewnia kompleksowe nawilżenie i odżywienie. Wystarczy dobrze dobrać preparat, by poradzić sobie w walce ze zmarszczkami czy suchością skóry.

Masaże – wykonywane przez doświadczone kosmetyczki – poprawiają ukrwienie skóry, a także rozjaśniają ją i relaksują. Robi się je przy użyciu odżywczych olejków czy kosmetyków z kwasem hialuronowym. Ważna jest także technika masażu.

Gdzie wykonuje się zabiegi bankietowe?

Poznaliśmy ogólną definicję i przykłady zabiegów bankietowych. Wiele salonów kosmetycznych stara się zaproponować klientkom specjalistyczne usługi, bazujące na kilku elementach. Przykładowo w Centrum Okulistyczno-Optycznym Macula wykonuje się LIFT PEEL – bankietowy zabieg liftingujący, bazujący na użyciu 10% czystego kwasu glicyryzynowego. W jego wyniku jędrność i gęstość skóry ulega poprawie. Ów zabieg przywraca cerze prawidłowy poziom nawilżenia, wygładza, przywraca młody wygląd. Jak każdy zabieg bankietowy daje natychmiastowe efekty bez inwazyjnych metod.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter