Artykuł sponsorowany Na czym polega keratynowe prostowanie włosów dostępne w ofercie salonu fryzjerskiego Magdaleny Mucha i jakie przynosi korzyści?

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów dostępne w ofercie salonu fryzjerskiego Magdaleny Mucha i jakie przynosi korzyści?

Salon fryzjerski Magdaleny Mucha, który znajduje się w Krakowie, oferuje swoim klientkom profesjonalne usługi KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW. Jeśli marzysz o zdrowych, pełnych blasku włosach to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

Prostowanie włosów metodą keratynową wykonywane przez fryzjerkę Magdalenę Mucha umożliwia natychmiastową poprawę ich wyglądu i kondycji. Metoda ta opiera się o wykorzystanie keratyny, czyli naturalnego materiału budulcowego włosa, który jest aktywnie dodawany do jego struktury. Transport tego składnika uzyskuje się poprzez dostarczenie dużej ilości energii cieplnej. Cząsteczki keratyny pod wpływem wysokiej temperatury wnikają do struktury włosa i uzupełniają występujące ubytki, czego efektem jest uzyskanie odżywionej, lśniącej i sprężystej fryzury.

Podczas zabiegu prostowania keratynowego wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia, które minimalizują ryzyko wystąpienia niechcianych efektów, m.in. spalenia włosów. Sprzęt wykorzystywany w Salonie Fryzjerskim Magdaleny Mucha umożliwia dokładną regulację temperatury, która może zostać dostosowana do struktury i rodzaju włosów. Profesjonalne urządzenia pozwalają na bezpieczne i równomierne wprasowanie mieszanki keratynowej w strukturę włosów, które uprzednio są nią dokładnie pokrywane.

Jakie są zalety keratynowego prostowania włosów?

Zabieg prostowania włosów metodą keratynową dostępny w ofercie Salonu Fryzjerskiego Magdaleny Mucha jest wskazany przede wszystkim dla osób, których włosy są wysuszone, szorstkie i zniszczone, przez co są trudne do ułożenia oraz mają tendencję do plątania. Metoda keratynowego prostowania włosów, poprzez aktywne odżywianie i regenerację ich struktury, przynosi natychmiastowe efekty, które są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Fryzura po sesji wygląda zdrowo, estetycznie i świeżo, a włosy są gładkie i sprężyste. Czas utrzymywania się efektów po zabiegu zależy w głównej mierze od codziennej pielęgnacji. Fryzjerka Magdalena Mucha świadczy usługi najwyższej jakości, dlatego każdemu klientowi przekazuje niezbędne informacje dotyczące prawidłowego postępowania z włosami po zabiegu. W zależności od codziennej pielęgnacji i indywidualnych cech pozytywne efekty po sesji mogą utrzymać się nawet do 5 miesięcy. W Salonie czeka na Ciebie zgrany i otwarty zespół. Jeśli potrzebujesz czasu tylko dla siebie, który spędzisz, popijając pyszną kawę lub jesienną herbatę zadzwoń, a z pewnością znajdziesz dogodny dla siebie termin.

Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia Facebooka, Instagrama oraz TikToka Salonu Fryzjerskiego Magdaleny Mucha!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas