Artykuł sponsorowany Modelowanie ust kwasem hialuronowym - co warto wiedzieć?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - co warto wiedzieć?

Powiększanie ust to najpopularniejszy zabieg upiększający. Jednak nie zawsze taki zabieg musi oznaczać zwiększenie ich wielkości. Często modelowanie warg kwasem wykonuje się w celu nawilżenia, wyrównania asymetrii bądź odmłodzenia ust. Taki zabieg, jak każdy inny wymaga odpowiedniego przygotowania. Co warto wiedzieć o modelowaniu ust kwasem hialuronowym? Tego dowiecie się w naszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Każdy zabieg jest indywidualnie dobrany do pacjenta

Wybierając się na zabieg modelowania ust mamy na celu poprawienie wyglądu, a nie przerysowanie. Dlatego warto podkreślić, że każdy zabieg powinien być odpowiednio dobrany do pacjenta. Mowa tutaj o zachowaniu złotych proporcji. Bierze się bowiem pod uwagę wysokość policzków, ustawienie oczu czy wydatność bródki. Specjalista wykonujący zabieg z pewnością zadba, aby efekt końcowy był zadowalający.

Dlatego jeśli szukacie sprawdzonego salonu kosmetycznego, to godnym polecenia miejscem jest firma Evemediart z Nowogrodu Bobrzańskiego, prowadzona przez Ewę Jaszczyszn. W tym salonie wasze usta zyskają zupełnie nowy, odświeżony wygląd.

Jakie są odczucia podczas zabiegu - czy jest on bolesny?

Należy pamiętać, że każdy ma inny poziom bólu. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy zabieg jest bolesny. Pacjent może odczuwać jedynie lekki dyskomfort. Z pewnością specjalista znajdzie dla nas komfortowe i optymalne rozwiązanie. Należy podkreślić, że oczywiście taki zabieg jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu - jest on bowiem obojętny dla układu immunologicznego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg i kiedy widać efekty?

Zabieg modelowania ust jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Z powodzeniem mogą go wykonywać osoby starsze. Z biegiem lat w naszym organizmie jest coraz mniej kwasu hialuronowego, więc modelowanie ust w późniejszym wieku może mieć naprawdę wspaniały efekt estetyczny. Dzięki zabiegowi usta odzyskają odpowiedni kontur i kształt. Kiedy zatem można zobaczyć efekty? Są one natychmiastowe! Jednak pamiętajmy, że początkowo usta mogą być lekko opuchnięte i wrażliwe, dlatego na końcowy efekt trzeba poczekać kilka dni.

Odpowiednie nawodnienie przed i po zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu - ułatwi to związanie się cząsteczkom kwasu. Z tego powodu zaleca się wypicie dużej ilości wody dobę przed zabiegiem. Oczywiście pamiętajmy również, aby nawadniać organizm po zabiegu. Unikajmy także dużego wysiłku fizycznego, czy picia alkoholu i palenia papierosów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas