Artykuł sponsorowany Keratynowe prostowanie włosów – Fryzjerstwo Damsko-Męskie Małgorzata Hinc

Keratynowe prostowanie włosów – Fryzjerstwo Damsko-Męskie Małgorzata Hinc

Keratynowe prostowanie włosów inaczej jest nazywane brazylijskim. To bardzo powszechny i popularny zabieg kosmetyczny. Pozwala na półtrwałe wyprostowanie nawet bardzo skręconych włosów. Co więcej, zapewnia im zdrowy i lśniący wygląd. Zabieg ten wykonać można w profesjonalnym salonie fryzjerskim Fryzjerstwo Damsko-Męskie Małgorzata Hinc. Sprawdź, dlaczego warto.

Zdrowie i piękne włosy

Jeśli chcesz zachować proste włosy na dłużej, to z pewnością doskonałym pomysłem jest skorzystanie z keratynowego prostowania włosów, które oferuje salon Fryzjerstwo Damsko-Męskie Małgorzata Hinc. Zabieg ten polega na tymczasowym wyprostowaniu kosmyków za pomocą płynnej keratyny oraz prostownicy. To również sposób na to, by wyeliminować ich elektryzowanie się i zapewnić efekt lśniących i gładkich włosów.

W salonie stosuje się specjalne kosmetyki, które nie zawierają szkodliwego formaldehydu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Warto wspomnieć również o profesjonalizmie i bogatej wiedzy, dzięki której możesz mieć pewność, że w firmie Pani Małgorzaty Hinc otrzymasz profesjonalną obsługę. Oprócz keratynowego prostowania włosów warto skorzystać również z innych zabiegów, które oferuje, takich jak regeneracja i odbudowa włosów.

Keratynowe prostowanie włosów u specjalisty

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który powinno się wykonać w profesjonalnym salonie fryzjerskim, takim jak Fryzjerstwo Damsko-Męskie Małgorzata Hinc. Ma się dzięki temu gwarancję fachowej pomocy oraz idealnego efektu.

Tę metodę prostowania włosów można przeprowadzać na każdych włosach, a szczególnie kręconych. Najlepszy efekt uzyskuje się na tych naturalnie sprężystych. Raz wyprostowane włosy w salonie fryzjerskim utrzymują swoją formę przez kilka miesięcy, a później można zabieg powtórzyć. Dla wzmocnienia efektu firma poleca stosowanie szamponów i odżywek, które nie zawierają siarczanu. Z pewnością w salonie zostaną Ci polecone profesjonalne produkty, gdyż tylko z takich korzysta się w tym miejscu.


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas