Artykuł sponsorowany Jak szybko i skutecznie usunąć niechciane włosy?

Jak szybko i skutecznie usunąć niechciane włosy?

Niechciane owłosienie potrafi spędzać sen z powiek. I chociaż dostępnych jest obecnie wiele różnych metod depilacji, w wielu przypadkach zawodzą. Poza standardowymi stosuje się jednak różnego rodzaju profesjonalne zabiegi, dzięki którym można pozbyć się niechcianych włosków skutecznie, dokładnie i w sposób trwały. Sprawdź, co zrobić, by rozwiązać ten wstydliwy problem.

Co zrobić, gdy domowe sposoby usuwania owłosienia zawodzą – depilacja woskiem

Niedokładne golenie, podrażnienia, stany zapalne i skóra, która mimo usunięcia włosków nie jest gładka to problem powszechny, który rozwiązać można za pomocą profesjonalnej depilacji woskiem. Zabieg pozwala pozbyć się owłosienia nawet na kilka tygodni, ponieważ jest usuwane wraz z cebulkami. Skóra staje się gładka i pozbawiona ryzyka nieestetycznych zapaleń i podrażnień.

Ponadto tego typu metoda powoduje, że po każdym zabiegu włoski odrastają znacznie słabsze i w mniejszej ilości. Profesjonalną depilację woskiem, pastą cukrową oraz trwałe usuwanie owłosienia za pomocą elektroepilacji oferuje salon kosmetyczny Monic Studio.

Depilacja pastą cukrową – dlaczego warto?

Depilacja z użyciem pasty cukrowej nie wymaga rozgrzania substancji jak w przypadku wosku. Włoski usuwane są zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, co znacznie zmniejsza ryzyko wrastania po zabiegu, powstawania podrażnień czy łamania się owłosienia. Depilacja z użyciem pasty cukrowej, podobnie jak wosk, powoduje, że odrastające owłosienie jest słabsze i rzadsze.

Tą metodą można usunąć krótkie włoski. To świetna opcja również dla alergików i osób szczególnie wrażliwych na podrażnienia. Pasta cukrowa nie zawiera w składzie sztucznych związków ani innych chemikaliów.

Elektroliza – trwałe usuwanie niechcianego owłosienia

Elektroliza, nazywana również elektroepilacją, to metoda na trwałe usuwanie owłosienia. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku włosów o różnej grubości oraz odcieniu. Poradzi sobie również z włoskami jasnymi, dlatego stosowany jest często jako alternatywa lub uzupełnienie depilacji laserowej. W trakcie zabiegu w głąb mieszków wprowadzane są cienkie igiełki, które za pomocą wytwarzanego impulsu elektrycznego powodują ich uszkodzenie i z czasem całkowite wyeliminowanie owłosienia ze skutkiem trwałym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter