Artykuł sponsorowany Dlaczego warto wykonać botoks na włosy w Salonie Fryzjerskim Metamorfoza?

Dlaczego warto wykonać botoks na włosy w Salonie Fryzjerskim Metamorfoza?

Botoks na włosy jest popularnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Wykonuje się go w celu regeneracji kosmyków i zadbania o ich kondycję. Uzyskana w ten sposób zjawiskowa fryzura zwiększa poczucie atrakcyjności, a co za tym idzie – poprawia również samoocenę. Zabieg ten warto wykonywać w salonie fryzjerskim, gdzie specjalista zadba o jego właściwe wykonanie. Jakie efekty daje botoks na włosy? Kto powinien się zdecydować na taki rodzaj pielęgnacji? Sprawdź w poniższym artykule.

Kompleksowa odbudowa włosa za pomocą serum

Botoks włosów należy do profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Jego celem jest regeneracja i odbudowa włosa, a także poprawienie jego kondycji. Polega on na wtłoczeniu w pasma odpowiednio dobranych składników odżywczych. To właśnie one wnikają w strukturę włosów i uzupełniają ubytki powstałe pomiędzy ich korą a otoczką. Specjalistka z Salonu Fryzjerskiego Metamorfoza w Sochaczewie korzysta z preparatów zawierających wartościowe składniki. Należą do nich:

  • Kolagen;

  • Jagody acai;

  • Kwas hialuronowy.

Zabieg ma na celu wygładzenie kosmyków i upiększenie ich. Botoks na włosy oddziałuje na ich wewnętrzną strukturę, a więc działanie zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku zwykłych odżywek. Fryzjer rozpoczyna proces od umycia głowy specjalistycznym szamponem, otwierającym łuski włosów, co pozwala na lepsze wchłanianie składników aktywnych. Następnie ekspert nakłada poprawiające kondycję pasm serum za pomocą strzykawki. Na koniec specjalista z salonu Metamorfoza aplikuje na włosy domykającą łuski maskę. Cały zabieg trwa około czterdziestu minut i jest bezinwazyjny.

Odżywczy zabieg dla słabych włosów

Wykonywanie botoksu zaleca się szczególnie osobom o włosach osłabionych, zniszczonych lub wyjątkowo cienkich. Odbudowa wewnętrznej struktury kosmyków może być konieczna po rozjaśnianiu, farbowaniu czy stylizacji. Zabieg oferowany przez Salon Fryzjerski Metamorfoza dobrze sprawdza się też po okresie zimowym i letnim, kiedy włosy były narażone na skrajne temperatury i przesuszenie czy kontakt z chlorowaną bądź słoną wodą.

Tak naprawdę tego rodzaju pielęgnacja włosów jest przeznaczona dla każdego i o każdej porze roku. Botoks na włosy jest zabiegiem odżywczym, wzmacniającym pasma i poprawiającym ich wygląd. Najchętniej korzystają z niego osoby o włosach matowych, szorstkich i puszących się, ale nie tylko. Efekt lśniących, miękkich i gładkich kosmyków nie jest zarezerwowany wyłącznie dla nich.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas