Artykuł sponsorowany Balejaż, czyli ciekawy sposób na zmianę fryzury w salonie Nowa Fala!

Balejaż, czyli ciekawy sposób na zmianę fryzury w salonie Nowa Fala!

Balejaż czy też baleyage jest stosowany w salonach fryzjerskich już przez bardzo długi czas. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chciałyby nieco odmienić wygląd swoich włosów. Obecnie balejaż może przyjąć kilka różnych form, dlatego warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Sprawdźmy więc najważniejsze informacje na temat balejażu z salonem Nowa Fala z Łodzi!

Czym jest balejaż?

Na wstępie należy powiedzieć, iż słowo balejaż jest określeniem pochodzącym z języka francuskiego, a konkretniej oznacza ono zamiatanie, czyli sposób czy też ruchy, jakie wykonują fryzjerzy przy wykonywaniu tego zabiegu. Przechodząc jednak do konkretów, balejaż to po prostu jedna z metod koloryzacji włosów, w której specjalnym pędzelkiem nakłada się na pasemka farby w różnych odcieniach, które stworzą bardzo ciekawy kontrast z naturalnym kolorem naszych włosów. Warto również zaznaczyć, iż tego typu koloryzacja sprawdza się zarówno przy krótkich, jak i długich włosach. Mogą z niej też korzystać osoby posiadające zarówno jasny, jak i ciemny kolor włosów.

Obecne metody

Jak dobrze wiemy, balejaż jest stosowany od naprawdę wielu lat. Korzystały z niego bowiem jeszcze nasze babcie oraz mamy. W tej chwili w zakładach fryzjerskich mamy możliwość skorzystania z wielu bardzo ciekawych technik koloryzacji włosów należących poniekąd do kategorii balejażu, które jednak różnią się od niego pod kilkoma względami, a są to:

  • ombre — jest to jedna z najpopularniejszych obecnie metod koloryzacji włosów, która polega na rozjaśnieniu końcówek, tworząc naprawdę ciekawy, ładnie wyglądający efekt;

  • sombre — ta metoda również polega na rozjaśnieniu końcówek włosów, jednak w tym przypadku tworzy się bardziej naturalny, delikatny kontrast;

  • flamboyage — w tym przypadku mamy do czynienia z metodą koloryzacji polegającą na bardzo nieregularnym rozjaśnianiu pasemek.

Gdzie zrobić balejaż i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na zmianę fryzury i chcemy, aby był to balejaż lub jego pochodne, to warto wykonać go w sprawdzonym salonie fryzjerskim takim jak Nowa Fala w Łodzi. Na balejaż warto zdecydować się nie tylko ze względu na chęć zmian, ale także dlatego, że jest to metoda pozwalająca nam na stworzenie pewnego złudzenia optycznego polegającego na zwiększeniu objętości włosów. Oprócz tego dzięki balejażowi zyskamy nieco bardziej odmłodzony wygląd naszej twarzy, a włosy zyskają niezwykle urozmaicony, ciekawie wyglądający i przede wszystkim bardzo naturalny efekt koloryzacji.

Usługi salonu Nowa Fala

Nowa Fala to firma fryzjerska, która oferuje szeroką gamę usług z zakresu koloryzacji włosów. W 2023 roku na pewno warto wypróbować ich ofertę koloryzacyjną, która obejmuje takie trendy jak baleyage, ombre sombre, front blond czy też money piece. Dla odważnych polecamy ich szalone kolory włosów, które z pewnością przyciągną uwagę innych. Oprócz tego Nowa Fala oferuje również usługi pielęgnacyjne takie jak regeneracja czy laminowanie włosów oraz stylizacje ślubne z możliwością próbnego czesania i upięcia.

Opracowanie:

Nowa Fala | Justyna Szczapińska

Łódź , Zelwerowicza 6 lok. 4

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter