Artykuł sponsorowany Organizacja niezapomnianego wesela z Ośrodkiem Stare Kaleńsko

Organizacja niezapomnianego wesela z Ośrodkiem Stare Kaleńsko

Chcesz wyprawić niezapomniane wesele i szukasz wyjątkowego miejsca? Zapoznaj się z ofertą Ośrodka Stare Kaleńsko, specjalizującego się w organizacji kolonii, zielonych szkół, ale także imprez integracyjnych czy różnego rodzaju przyjęć. Zlokalizowany jest on niedaleko Czaplinka, w pobliżu krystalicznie czystego jeziora.

Idealne miejsce na organizację wesela

Szukając idealnego miejsca na organizację ślubu i wesela, warto rozważyć coś atrakcyjniejszego, niż zwykła restauracja w mieście. Doskonałym pomysłem może być wybór ośrodka wypoczynkowego położonego nad pięknym jeziorem, w otoczeniu lasów.

Jest to dobra opcja również dla par planujących ślub w plenerze. Wówczas ceremonia i zabawa weselna mogą odbyć się w jednym miejscu. Co więcej, tego typu lokale oferują znacznie więcej atrakcji niż typowe restauracje jak na przykład palenisko na ognisko czy kawiarnię myśliwską, gdzie można spędzić czas na drugi dzień po weselu. Nadają się także do zorganizowania sesji fotograficznej w otoczeniu pięknej przyrody. Warto zdecydować się na wyprawienie wesela w ośrodku wypoczynkowym, zwłaszcza jeżeli będzie wielu przyjezdnych gości, wówczas bez problemu można zarezerwować noclegi dla nich.

Wesele w Ośrodku Stare Kaleńsko

Wszystkie imprezy okolicznościowe organizowane w Ośrodku Stare Kaleńsko odbywają się w wyjątkowym pałacyku nad Jeziorem Kaleńskim. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając pełne bezpieczeństwo wszystkim gościom. Miejsce to posiada wieloletnie doświadczenie w wyprawianiu tego typu przyjęć. Dzięki bogatej bazie noclegowej cała oferta skierowana jest do narzeczonych z całej Polski.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas