Materiał Partnera Impreza firmowa w hotelu – największe zalety

Impreza firmowa w hotelu – największe zalety

Coraz więcej przedsiębiorstw cyklicznie organizuje imprezy firmowe, które pomagają zintegrować podwładnych, a zarazem są wyrazem podziękowania za ich wysiłek włożony w rozwój firmy. Imprezy integracyjne wieńczą także branżowe szkolenia czy konferencje, które – w wielu przypadkach- organizowane są w prestiżowych hotelach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego zadowoleni są zarówno organizatorzy, jak i goście. Dlaczego warto zastanowić się nad urządzeniem firmowego bankietu w hotelu?

Wygodna sala bankietowa

Hotele z reguły dysponują jednymi z największych sal bankietowych, które dodatkowo zaaranżowane są w interesujący i estetyczny sposób. Pomieszczenia tego rodzaju mogą pomieścić znaczną liczbę osób, co ma duże znaczenie w przypadku większych przedsiębiorstw i rozbudowanych korporacji. Organizatorzy bankietu nie muszą obawiać się o brak miejsc czy ścisk na sali, który uniemożliwiłby dobrą zabawę i ograniczył swobodę gości. Uniwersalny wystrój sal pozwala zaadaptować je odpowiednio do tematyki konkretnej uroczystości – firmowej wigilii czy bankietu z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa. W pomieszczeniu zawsze znajdzie się miejsce na rozstawienie instrumentów muzycznych czy stanowisko DJ-a, co jest nieodłącznym elementem każdej dobrej imprezy. Dobre hotele takie jak np. Madelaine dysponują również przestronnym i bezpłatnym parkingiem, dzięki czemu dojazd na miejsce uroczystości nie będzie stanowić dla gości żadnego problemu.

Dopasowana karta dań

Hotelowe restauracje mogą poszczycić się naprawdę wysoką klasą. Wszystkie dania przygotowywane są przez mistrzów kuchni, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie i potrafią przygotować każdy rodzaj dania. Tylko od organizatorów imprezy zależy, jaka będzie forma ich serwowania. Na większości bankietów firmowych można spotkać popularne szwedzkie stoły, które umożliwiają gościom poczęstunek w dowolnym momencie. Bogactwo różnych dań sprawia, że każdy uczestnik imprezy z pewnością znajdzie wśród nich coś, co trafi w jego gusta kulinarne. Często organizatorzy zapewniają gościom również inne atrakcje w postaci grilla, wiejskiego stołu czy alkoholi wytwarzanych na podstawie tradycyjnych receptur. Ważnym elementem uroczystości jest również przyjazny i wykwalifikowany personel, który -wręcz niezauważalnie- czuwa nad porządkiem na sali i sprawną obsługą przyjęcia.

Komfortowy nocleg

Oddelegowując podwładnego na szkolenie poza miejscem jego zamieszkania, pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia mu wygodnego noclegu. Nic więc dziwnego, że wybór często pada na  lokalny hotel, który oferuje komfortowe pokoje w atrakcyjnej cenie. Również podczas imprez firmowych, goście często decydują się na opłacenie noclegu, by móc odpocząć po wyczerpującej zabawie i nie martwić się o bezpieczny powrót do domu. Skorzystanie z usług hotelu położonego w malowniczej okolicy pozwoli jeszcze bardziej uatrakcyjnić rodzinny urlop spędzony np. w górach.

Opracowanie:

Madelaine Bronicka Magdalena

Lwówek Śląski , Henryka Brodatego 2

Podziel się