Materiał Partnera Hotel pracowniczy – jak wybrać najlepszą opcję?

Hotel pracowniczy – jak wybrać najlepszą opcję?

Ilość inwestycji przeprowadzanych w Warszawie sprawia, że miasto w pewnych miejscach przypomina wielki plac budowy. Nad pomyślnym przebiegiem prac codziennie czuwa wielu inżynierów i wykonawców. Właściciele firm stają przed koniecznością zorganizowania swoim pracownikom komfortowego zakwaterowania. Wbrew powszechnie panującej opinii nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać, ponieważ uwzględnić trzeba zarówno kwestie ekonomiczne, jak i te związane z samą lokalizacją. Jak zatem wybrać optymalną ofertę?

Od czego uzależniona jest za pokój?


Choć różnice cenowe za wynajem pokoju w hotelach pracowniczych nie są bardzo duże, to cala sprawa wygląda zupełnie inaczej w sytuacji, w której konkretną kwotę trzeba przemnożyć przez sporą ilość pracowników. Reguła ekonomiczna w tym przypadku jest bardzo prosta. Im bliżej centrum będzie znajdował się hotel, tym oczywiście wyższa będzie cena. Dlatego też ogromną popularnością ze strony właścicieli firm, którzy przecież ponoszą wszystkie koszty, cieszą się hotele i pensjonaty zlokalizowane w odległości około 20 km od samego miasta.

Takie podejście gwarantuje możliwość zapanowania nad wszystkimi kwestami logistycznymi przy jednoczesnych niewielkich wydatkach. Koszt wynajmu uzależniony jest także od wyposażenia pokoju. Niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, że pracownicy spędzają w hotelu zazwyczaj kilka tygodni, warto postawić na usługodawców, którzy najwięcej uwagi poświęcają na zapewnienie swoim gościom najwyższego stopnia komfortu. Co jeszcze warto uwzględnić podczas poszukiwań dobrego hotelu?

Wyposażenie dodatkowe – co oferują najlepsze hotele?


Hotele pracownicze przestałby być już traktowane jedynie w kategoriach miejsc przeznaczonych wyłącznie do noclegu. Obecnie wiele uwagi poświęca się również temu, aby pracownicy mogli w atrakcyjny sposób skorzystać z czasu wolnego. Tak wyjątkowe podejście do obsługi klientów widoczne jest w przypadku hotelu Na Poddaszu. To właśnie tutaj wszyscy zainteresowani mogą liczyć na specjalnie przygotowane miejsce na grilla czy też dostęp do kafejki internetowej, gdzie ze sprawą sieci Internet i komunikatorów, mogą np. porozumieć się z najbliższymi.

Ogromną zaletą hotelu jest również jego lokalizacja. W najbliższym obrębie obiektu znajdują się zarówno sklepy spożywcze, w których można dokonać codziennych zakupów, jak i przystanki MPT oraz PKP. Na wyjątkową uwagę zasługuje również fakt, że hotel przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu jest pilnie strzeżony przez służby ochrony i kamery monitoringu. Dzięki temu klienci mogą mieć absolutną pewność co do tego, że przechowywane z pokoju rzeczy nie zostaną skradzione podczas ich nieobecności.

Opracowanie:

Na Poddaszu

Sulejówek , Aleja Piłsudskiego 75

Podziel się