Artykuł sponsorowany Czym są wakacje incentive? – motywuj pracowników i buduj wizerunek firmy

Czym są wakacje incentive? – motywuj pracowników i buduj wizerunek firmy

Najlepsze biura podroży w Polsce nie tylko oferują wakacje last minute, first minute, „objazdówki”, wczasy egzotyczne, czy różnego rodzaju rejsy. Profesjonalne firmy o długoletnim doświadczeniu, są przygotowane nawet na wyprawy na Antarktydę, czy na organizowanie wakacji incentive, które coraz bardziej są popularne w świecie biznesowym. Dowiedz się, na czym polegają tego typu wyjazdy!

Wakacje incentive dla pracowników

Wakacje incentive to nic innego, jak wyjazdy integracyjne dla pracowników. Nie są to jednak jednodniowe/dwudniowe „wypady za miasto”, ale skrupulatnie przygotowane przez biura podróży propozycje, które mogą przybierać różną formę. Coraz popularniejsze są wczasy incencive w wersji egzotycznej, jak i tej pozwalającej zwiedzać np. stolice europejskich państw. Sama idea wakacji incentive, ma zaś na celu docenienie najlepszych pracowników danej firmy, czy też zbudowanie zespołowego współgrania. Tego rodzaju aktywny wypoczynek, łączy bowiem zwiedzanie świata, ze szkoleniami motywacyjnymi. W świecie wielkiego biznesu takie wycieczki, są coraz częściej wykorzystywane m.in. przez banki, ośrodki przemysłowe, korporacje, czy różne instytucje.

Wakacje incentive dla kontrahentów

Niektóre firmy, którym zależy na odpowiedniej promocji, czy budowaniu pozytywnego wizerunku wśród klientów, oferują wczasy incentive właśnie dla nich. Często są do kluczowi partnerzy biznesowi, ważni kontrahenci, lub wspólnicy, lub też odbiorcy usług/produktów, którzy wyłaniani są na drodze konkursu. Łączenie ich wyjazdu z działaniami marketingowymi, może być reklamowym strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj skuteczne przyciąganie klientów do danych marek, nie jest takie proste. Większe firmy współpracują zatem z szeroko wyspecjalizowanymi biurami podróży, które są w stanie zapewnić organizację właśnie wakacji incentive.

Jakie biura podróży organizują wczasy incentive?

W Polsce działa niewiele biur podróży, które posiadają zarówno szerokie wyspecjalizowanie w dziedzinie turystyki, jak i też marketingu. Wczasy incentive, gwarantują zatem tylko te podmioty, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i od lat wysyłają na wakacje krajowe i zagraniczne tysiące turystów spragnionych niezapomnianych wrażeń. Na szczególną uwagę zasługuje jednak oferta biura podróży LogosTour, które słynie z atrakcyjnych cen, oryginalności ofert, a także najwyższego poziomi bezpieczeństwa, jaki można zapewnić dzisiaj podróżnym. Nic dziwnego, że coraz większa liczba firm, podejmuje z LogosTour współpracę, w związku z organizacją wczasów incentive.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas