Artykuł sponsorowany Boże Narodzenie w Szklarskiej Porębie? Tylko w Domu Pod Koziołkami

Boże Narodzenie w Szklarskiej Porębie? Tylko w Domu Pod Koziołkami

Święta Bożego Narodzenia mają swój wyjątkowy klimat – tym bardziej, gdy spędzisz je w górach. Jeżeli chcesz w pełni cieszyć się atmosferą tego magicznego okresu, skorzystaj z oferty Domu Pod Koziołkami. Sprawdź, jakie atrakcje czekają Cię w Szklarskiej Porębie. Spraw, żeby tegoroczne święta zapadły Ci w pamięci nie ze względu na czasochłonne przygotowania, tylko niepowtarzalną atmosferę i możliwość dzielenia tego pięknego czasu z bliskimi.

Święta Bożego Narodzenia – Szklarska Poręba zaprasza!

Boże Narodzenie nieodmiennie kojarzy się z pierwszą gwiazdką i śniegiem leżącym za oknem. Niestety, od kilku lat święta nie przypominają tych z pocztówki – przynajmniej na terenach nizinnych. Decydując się na bożonarodzeniowy urlop w Szklarskiej Porębie, możesz mieć pewność, że spędzisz czas tak, jak sobie wymarzyłeś. Właściciele Domu Pod Koziołkami zadbali o to, aby każda osoba, która zdecyduje się na przyjazd w drugiej połowie grudnia, poczuła rodzinną atmosferę i mogła uczestniczyć w uroczystościach świątecznych.

W ramach pakietu świątecznego oferujemy cztery noclegi z dwoma posiłkami dziennie. Na uroczystej wieczerzy serwujemy tradycyjne polskie potrawy i udostępniamy dobrze zaopatrzony bufet kawowy. Rodziny z małymi dziećmi mogą zamówić wizytę św. Mikołaja (w cenie pakietu), który wręczy przygotowane przez nich prezenty

– mówi właściciel pensjonatu.

Szklarska Poręba – wygodna lokalizacja

Jeżeli chcesz spędzić okres świąteczny w spokoju i ciszy, Dom Pod Koziołkami z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Willa mieści się w bliskiej odległości od centrum Szklarskiej Poręby i niedaleko głównych atrakcji miasta. Po świątecznej uczcie możesz udać się na spacer po kurorcie lub spróbować swoich sił na wyciągach narciarskich. Jak wskazuje pracownik pensjonatu, miasteczko słynie z rozległych terenów do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Osoby doświadczone w jeździe na nartach mogą spróbować swoich sił w kompleksie Szrenicy. Polskie Karkonosze słyną z dobrze utrzymanych długich nartostrad o zróżnicowanym stopniu trudności.


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas