Materiał Partnera Wynajem busa na wycieczkę jako świetna propozycja dla grup

Wynajem busa na wycieczkę jako świetna propozycja dla grup

Wspólny urlop ze znajomymi to świetna okazja do wypoczynku i rekreacji. Zdarza się jednak, że na przeszkodzie staje brak możliwości przewiezienia zbyt licznej grupy. W takim przypadku wiele osób rezygnuje z wyjazdu lub decyduje się na skorzystanie z transportu publicznego. Jest jednak jeszcze jedno wyjście, które okazuje się najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji — wynajem busa z wypożyczalni.  Jakie korzyści można dzięki temu osiągnąć?

Zalety wynikające z wynajmu busa

Wyjazd w gronie znajomych może dostarczyć dużo radości i wiele wspaniałych wspomnień, które na lata pozostaną w pamięci. Aby to było możliwe, niezbędne jest znalezienie sposobu na przewiezienie licznej grupy. Jako sposób na problemy logistyczne można potraktować wypożyczenie busa, który pomieści od kilku do nawet kilkunastu osób. Wystarczy jeden kierowca, aby wszyscy bezpiecznie i komfortowo dotarli na miejsce wycieczki.

Takie rozwiązanie pozwala na wspólną integrację już w trakcie podróży. W czasie przejazdu można wspólnie podziwiać widoki za oknem, relaksować się lub ustalać  plany wycieczkowe. W porównaniu do transportu publicznego, przejazd wypożyczonym busem w gronie najbliższych przyjaciół jest znacznie bardziej wygodny i przyjemny.

Jako kolejną zaletę wskazać należy możliwość zapakowania dowolnej ilości bagaży. W przestronnym busie zmieści się znacznie więcej rzeczy niż w zwykłym samochodzie osobowym. Dzięki temu nie trzeba się ograniczać w kwestii zabieranych ze sobą ubrań, kosmetyków czy akcesoriów.

Wynajem busa dla grup — czy to się opłaca?

Skorzystanie z usług wypożyczalni i podróż jednym środkiem transportu to sposób na mniejsze zanieczyszczenie środowiska przy jednoczesnym zaoszczędzeniu pieniędzy na paliwo. W takiej sytuacji koszty wynajmu i benzyny rozkładają się na wiele osób, dzięki czemu ostateczna cena jednostkowa staje się bardzo atrakcyjna.  Wynajem busa to sposób na transport ekologiczny i ekonomiczny.

Ceny za wypożyczenie 9-osobowego busa na dobę zaczynają się w wypożyczalniach samochodów już od 280 zł za dobę. W przeliczeniu na osobę jest to nieco ponad 30 zł bez kosztów paliwa. Okazuje się więc, że takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie wycieczkowego budżetu.

W poszukiwaniu sprawdzonej wypożyczalni samochodów warto sprawdzić ofertę Plaza Car. Większość firm proponujących takie usługi wypożycza auta na jasnych zasadach w trosce o zadowolenie klientów. Ważne, aby przy minimum formalności zapewnić jak najlepsze warunki pod względem bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas