Artykuł sponsorowany Usługi transportowe i pomoc drogowa

Usługi transportowe i pomoc drogowa

W dzisiejszych czasach korzystanie z usług transportowych jest coraz bardziej popularne. Doceniamy profesjonalność firm przewozowych, które szybko i sprawnie dostarczają ładunki w wyznaczone do tego miejsce. Coraz więcej przedsiębiorstw rozszerza swoją ofertę o dodatkowe usługi, dzięki czemu proponują kompleksowe podejście do klienta.

Firma Eurohol to przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych usługach transportowych. Przewozimy tradycyjne towary oraz ładunki ponadnormatywne, dzięki czemu bez problemu przetransportujemy maszyny budowlane, ale i towar na paletach. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i firmami. Jednocześnie oferujemy autopomoc, która cieszy się zainteresowaniem wśród osób korzystających z naszych usług. To, co nas wyróżnia poza rzetelnością i terminowością to to, że usługi świadczymy na terenie naszego kraju i za granicą. Z nami zaplanują Państwo bezpieczny i terminowy przewóz towarów.

Transport specjalistyczny

Usługi transportowe to szybko rozwijająca się branża, która na bieżąco reaguje na zmiany społeczno-gospodarcze w kraju i co za tym idzie zmieniające się potrzeby klientów. Zdajemy sobie sprawę, że transport niektórych ładunków może być problematyczny i może wymagać specjalnych samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w przewozie maszyn budowlanych. Dzięki szybkiemu rozwojowi infrastruktury usługi budowlane realizowane są na terenie całego kraju, co wymaga od ich wykonawców dostarczenia wymaganego sprzętu na teren budowy. Dzięki współpracy z nami firma budowlana nie musi martwić się o to, czy ich maszyny dotrą pod wskazany adres na czas i w dobrym stanie. Transportujemy między innymi podnośniki, walce, rozściełacze asfaltu, wozidła, betoniarki i sztaplarki. Są to maszyny, które trudno przewieźć bez odpowiedniego wyposażenia. Naszym klientom oferujemy specjalistyczną flotę pojazdów, które na bieżąco są serwisowane i posiadają wszelkie niezbędne atesty. Wspólnie ustalamy zasady współpracy i przebieg trasy. Kierowcy z nami współpracujący to osoby doświadczone, które sprawnie i na czas dowiozą Państwa ładunek pod wskazany adres. Zostanie on też odpowiednio zabezpieczony, aby nic nie uległo zniszczeniu czy uszkodzeniu.

Autopomoc w trudnej sytuacji

Korzystanie z samochodu w celu dotarcia do pracy lub szkoły, przewóz ładunków i ludzi, czyli ogólnie mówiąc ruch na drodze ściśle wiąże się z możliwością wystąpienia problemów technicznych. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze usługi zostały rozszerzone o świadczenie usług z zakresu autopomocy. Zapewniamy fachową i co ważne całodobową pomoc drogową. Zdarzają się niesprzyjające warunki drogowe, czy sytuacje jak stłuczki, wypadki lub niespodziewana awaria pojazdu, które wymagają pomocy specjalisty, holowania czy lawety. Nasi pracownicy pomogą zabezpieczyć miejsce zdarzenia, wciągną samochód na lawetę lub doholują pojazd do miejsca naprawy. Dzięki wysokiej jakości pojazdom oraz sprzętom możemy holować nie tylko pojazdy osobowe, ale również samochody ciężarowe lub autobusy. Jesteśmy dostępni dla klientów z kraju i z zagranicy. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku awarii choćby na środku autostrady liczy się czas dojazdu do miejsca zdarzenia. Wszystkie usługi realizujemy, wykorzystując indywidualne podejście do klienta i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie jego sytuacji

Opracowanie:

Eurohol Robert Pawłowski

Szczecin , Gdańska 10

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas