Artykuł sponsorowany Stwórz dodatkową powierzchnię do pracy dzięki pomostom magazynowym firmy Dexion

Stwórz dodatkową powierzchnię do pracy dzięki pomostom magazynowym firmy Dexion

W świecie logistyki i zarządzania magazynami, optymalizacja przestrzeni oraz zwiększenie wydajności składowania to podstawowe cele każdej firmy. Dlatego warto zwrócić uwagę na propozycje firmy Dexion, dostawcy zaawansowanych systemów składowania, które stawiają na funkcjonalność i innowacyjność. Jej oferta obejmuje m.in. pomosty magazynowe, które stanowią świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w sposób efektywny stworzyć dodatkową powierzchnię w istniejących budynkach.

Pomosty magazynowe, czyli innowacyjna alternatywa dla konstrukcji betonowych

Decydując się na pomosty magazynowe oferowane przez firmę Dexion, można liczyć na elastyczne rozwiązania w kwestii wykorzystania przestrzeni, a także na dużo bardziej ekonomiczne podejście niż w przypadku konstrukcji betonowych. System pomostów magazynowych opiera się na wytrzymałych słupach i belkach podporowych, które można łączyć w różnorodne konstrukcje. Wysoka jakość schodów, mocne poręcze oraz trzy różne rodzaje bramek paletowych zapewniają nie tylko efektywne wykorzystanie powierzchni, ale także zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymogami bezpieczeństwa.

Wielopoziomowe konstrukcje – cechy

Pomosty magazynowe firmy Dexion to nie tylko efektywne wykorzystanie przestrzeni, ale także wielofunkcyjność, dzięki której różni użytkownicy mogą znaleźć w nich idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Przy nośności do 1000 kg/m2 i rozstawie słupów do 10 metrów, możliwe jest wykorzystanie tych konstrukcji w praktycznie każdym rodzaju magazynu czy hali.

Rozwiązania firmy Dexion to także łatwa instalacja w istniejących budynkach, lekka i przejrzysta konstrukcja z podłogami z kraty stalowej lub specjalnych płyt wiórowych oraz wolnostojąca konstrukcja, która nie obciąża ścian budynku. Dodatkowym atutem jest minimalne obciążenie podłogi, co sprawia, że system pomostów magazynowych może być stosowany praktycznie wszędzie.

Bezpieczeństwo i jakość na pierwszym miejscu

Poręcze pomostów i schodów oraz bramki paletowe wykorzystywane w systemie pomostów oferowanych przez dostawcę wyposażenia magazynowego Dexionpokryte farbą proszkową odporną na zadrapania. Dzięki temu konstrukcje te utrzymują swój estetyczny wygląd przez długi czas. Co więcej, wszystkie elementy spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące zgodności i bezpieczeństwa w Europie.

Reasumując, pomosty magazynowe firmy Dexion to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują elastycznych, funkcjonalnych i wydajnych systemów składowania. Dzięki nim stworzenie dodatkowej powierzchni do pracy w istniejących obiektach staje się prostsze niż kiedykolwiek. To doskonały sposób na osiągnięcie maksymalnej wydajności magazynowania przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Opracowanie:

Dexion Polska sp. z o.o.

Warszawa , Wenecka 12

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas