Artykuł sponsorowany Stała współpraca szkół z firmą Libropol

Stała współpraca szkół z firmą Libropol

Najbardziej wymagającymi klientami firm transportu osób busami, są szkoły oraz przedszkola. W pierwszej kolejności zwracają one bowiem uwagę na zapewniane bezpieczeństwo, a także elastyczność usług przewozowych. To bowiem różnego rodzaju ośrodki edukacyjne, często podejmują doraźną, a także stałą współpracę z przewoźnikami, wykorzystując nowoczesne pojazdy na różne okazje…

Busy dla szkół w wersji stałej współpracy

Większość szkół oferuje dzisiaj swoim uczniom regularne wyjazdy na kręgle, basen, czy też do parku trampolin i do kina. Często są to oferty tylko dla jednej klasy, lub dla wybranych kół zainteresowań. W takich przypadkach wynajem dużego autokaru jest bezcelowe. Lepiej postawić na szybki, tańszy w eksploatacji oraz bardziej komfortowy bus. Sprawdzi się on również w przewozie drużyny sportowej na zawody do innego miasta, czy prymusów np. na konkursy przyrodnicze, literackie, matematyczne oraz językowe. Bardziej zamożne ośrodki edukacyjne, wynajmują również busy dla swoich uczniów zamieszkujących wsie, np. w przypadku utrudnionego dojazdu zimą.

Opcja wynajmu busa dla szkół, jest też bardzo atrakcyjna przy wycieczkach szkolnych jedno lub dwudniowych, kiedy to celem jest zwiedzanie jednego konkretnego miasta. Tu warto zwracać uwagę na firmy przewozowe, które zatrudniają kierowców, znających doskonale różne trasy, a także atrakcyjne miejsca. Ich wiedzę, można będzie wykorzystać do tego, aby w szybszym czasie, zwiedzić, jak największą liczbę ciekawych miejsc.

Bezpieczeństwo i komfort

Szkoły podejmujące współpracę z firmami przewozowymi, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na zapewniany poziom bezpieczeństwa. Pojazdy powinny posiadać systemy ABS, ESP, ASR i AIRBAG, oraz powinny przechodzić nie tylko okresowe kontrole wymagane przez prawo. Najlepsze przedsiębiorstwa swoje busy, przekazują do przeglądów technicznych nawet kilkanaście razy w roku. Warto również podkreślić, że sami kierowcy często posiadają szeroką wiedzę motoryzacyjną, pozwalającą szybko wykryć najmniejszą usterkę.

Dla pełnego bezpieczeństwa firmy przewozu busami, które obsługują szkoły, zawsze podejmują również współpracę z służbami bezpieczeństwa – policją!

Jeśli chodzi zaś o komfort, najlepsi przewoźnicy zapewniają nowoczesne busy z dużą ilością miejsca na nogi, nagłośnieniem audio-wizualnym, z klimatyzacją, czy dużymi bagażnikami. Takie pojazdy gwarantuje firma Libropol.

Libropol - Twoje komfortowe podróże zaczynają się tutaj!

Firma Libropol działa na rynku usług transportowych i wynajmu autokarów od 2002 roku. Specjalizuje się w przewozach osób zarówno w komunikacji miejskiej, jak i krajowej oraz międzynarodowej. Obsługuje dziewięć linii komunikacyjnych, realizując łącznie 184 kursy dziennie.

W swojej flocie posiada 18 autokarów i busów, głównie marki Mercedes. Firma stosuje nowoczesne rozwiązania, takie jak technologia EM-karty do sprzedaży biletów. Dla pasażerów niekorzystających z ulg ustawowych oferuje 30-dniowy bilet okresowy.

Libropol angażuje się również w życie lokalne, wspierając wiele klubów sportowych oraz różnorodne wydarzenia w regionie. Ponadto firma prowadzi stację kontroli pojazdów, oferuje usługi wulkanizacji oraz serwis samochodowy. Dzięki temu Libropol jest wszechstronnym partnerem dla swoich klientów, dbając o ich potrzeby zarówno w zakresie transportu, jak i utrzymania pojazdów.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas