Artykuł sponsorowany Ogrodzenia budowlane, tymczasowe i przenośne od firmy Tezap Sp.j.

Ogrodzenia budowlane, tymczasowe i przenośne od firmy Tezap Sp.j.

Kompletne, ogrodzenia przenośne (systemy ogrodzeniowe) pozwalają na tymczasowe i skuteczne ogradzanie terenu, jak np. place budowy, imprezy publiczne czy demonstracje itp. Znajdują zastosowanie w budownictwie lądowym i przemysłowym, blokadach i wstrzymywaniu ruchu, na targach i wystawach, składowiskach i magazynach oraz imprezach publicznych. Firma Tezap Sp.j. oferuje pełne i ażurowe osłony terenów.

Czym jest ogrodzenie tymczasowe od firmy Tezap Sp.j.?

Ogrodzenia tymczasowe muszą spełniać określone wymogi. Cechuje je szybki montaż i demontaż, dzięki prostej i solidnej metodzie mocowania. Wykorzystywane są wielokrotnie i w każdych warunkach atmosferycznych. Doskonale spełniają swoje zadanie na terenie budowy, chroniąc plac przed kradzieżą, hałasem związanym z pracą maszyn i przebywaniem na nim osób nieupoważnionych. Produkty firmy Tezap Sp.j. sprawdzają się tam, gdzie nie ma potrzeby montowania ogrodzenia stałego.

Każdy inwestor zgodnie z przepisami prawa budowlanego ma obowiązek zabezpieczyć teren, przed rozpoczęciem prac

– mówi ekspert.

Czym cechuje się ażurowe ogrodzenia budowlane?

Ogrodzenia budowlane ażurowe składają się z ocynkowanej rurowej ramy, wypełnionej siatką stalową i przęseł, występujących w wielu wariantach. Sprawdzają się w miejscach, gdzie nie są ma obowiązku montowania stałych płotów. Zastępują tradycyjne siatki budowlane, z uwagi na to, że są stabilniejsze, łatwiejsze w montażu i dają lepszą ochronę.

Panele oferowane przez firmę Tezap Sp.j. są lekkie, przenośne, mają charakter tymczasowy i prostą zasadę konstrukcji. Są to ocynkowane przęsła z rur, wypełnione wewnątrz siatką o różnym rozmiarze oczka. Są dobrym sposobem na otoczenie przestrzeni zamkniętych na placach budowlanych, magazynach czy też podczas imprez masowych. Mocowane są na stopach betonowych i łączone ze sobą specjalną klamrą, więc mogą być wykorzystywane przy wykonywaniu bram i furtek. Wyroby pochodzą od producentów najwyższej klasy europejskiej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter