Materiał Partnera Nowoczesna giełda transportowa, czyli jak tanio i szybko wysłać paczkę?

Nowoczesna giełda transportowa, czyli jak tanio i szybko wysłać paczkę?

Wycena konkretnego ładunku i oszacowanie kosztów jego transportów to nierzadko trudne wyliczenia, które dodatkowo po zrealizowaniu zlecenia okazują się czasem błędne. Można jednak uniknąć tego typu problemów, dzięki skorzystaniu z nowoczesnej giełdy transportowej – platforma jest skierowana zarówno do przewoźników, jak i zleceniodawców. Jakie konkretnie możliwości zapewnia takie rozwiązanie?

Wygoda dla zleceniodawcy

Konieczność przetransportowania konkretnych ładunków oznacza poszukiwania odpowiedniego przewoźnika. Firmy działające w tej branży nierzadko nie wywiązują się jednak ze swoich zadań, a dodatkowym problemem stają się rozbieżności w kwestiach finansowych. Z tego względu warto skorzystać z nowoczesnej giełdy transportowej, w której zleceniodawca umieszcza ogłoszenie na konkretny transport, po czym czeka na jego realizację przez konkretne firmy przewozowe.

Jest to zatem rozwiązanie bardzo wygodne – po przedstawieniu najważniejszych informacji na temat ładunku i terminu wykonania zlecenia specjalistyczna giełda przedstawi proponowaną wycenę. Dzięki temu zleceniodawca zostanie poinformowany o najkorzystniejszym wariancie, który umożliwi mu szybkie odnalezienie przewoźnika. W taki właśnie sposób działa giełda transportowa Transwithus.com, która przeznaczona jest jednak nie tylko dla podmiotów zlecających przewóz ładunku, ale także dla firm zajmujących się realizacją tego typu zadań. Czy również i dla tej grupy giełda tego typu stanowi korzystne rozwiązanie?

Profesjonalizm przede wszystkim

W branży transportowej niezwykle istotną wartością jest profesjonalizm. Zachowanie tej cechy pozwala na rzetelne realizowanie zleceń, co jest niezwykle ważne dla zlecających transport konkretnych przesyłek. Dlatego właśnie sporym zainteresowaniem cieszą się giełdy transportowe, na których w odpowiedni sposób ustalane są warunki przewozu. Zlecający po poznaniu kosztów konkretnego zlecenia może zarezerwować dany transport, wpłacając zaledwie 10% całej jego wartości. Resztę kwoty uiszcza się w późniejszym terminie, co także jest niezwykle komfortowe.

Nowoczesna giełda transportowa w formie platformy internetowej jest więc niezwykle wygodna dla zlecających, ale zapewnia też przewoźnikowi pełną elastyczność w zakresie wyboru klientów i gwarantuje otrzymywanie wielu zleceń. Dzięki temu możliwe jest optymalne zaplanowanie tras, co również jest w branży transportowej bardzo istotne. Warto zatem korzystać z nowoczesnej giełdy transportowej – jest ona przeznaczona nie tylko dla przewoźników, ale też podmiotów chcących zlecić transport konkretnych ładunków w określonym czasie.

Podziel się