Artykuł sponsorowany Jak wygodnie przechowywać meble i inne rzeczy w trakcie przeprowadzki?

Jak wygodnie przechowywać meble i inne rzeczy w trakcie przeprowadzki?

Przeprowadzka to skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne, a więc trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Kluczowe jest właściwe spakowanie i zabezpieczenie wszystkich sprzętów domowych oraz mebli. Może się okazać, że termin opuszczenia dotychczas wynajmowanego lokalu nie pokrywa się z terminem rozpoczęcia umowy najmu nowego mieszkania – wówczas meble można oddać do przechowalni.

Kiedy warto skorzystać z magazynu tymczasowego?

Przeprowadzka może przysporzyć wielu niespodzianek i problemów, zwłaszcza jeśli trzeba zwolnić dotychczas wynajmowane mieszkanie nieco wcześniej. Wówczas może być konieczne spędzenie kilku nocy w hotelu lub u rodziny i przyjaciół. Pojawia się jednak problem z meblami, które nie mogą zostać na starym mieszkaniu, ale nie można ich wziąć ze sobą do hotelu. Przechowalnia mebli to idealne rozwiązanie na kryzysowe sytuacje związane z przeprowadzką.

W magazynie tymczasowym można przechować kilka sprzętów lub cały dobytek w bezpieczny sposób. Wynajmując hotel dla rzeczy można spokojnie i bez pośpiechu dokończyć remont nowego mieszkania. Wystarczy zabezpieczyć meble na czas transportu i w razie potrzeby je zdemontować oraz przewieść do wynajętego na czas przeprowadzki magazynu.

Zalety przechowalni mebli

Czas dzierżawy magazynu jest dowolny – może to być umowa krótkoterminowa lub długoterminowa, w zależności od potrzeb zamawiającego. Firma wynajmująca magazyny BestStorage z Warszawy oferuje elastyczną formę wynajmu, a dzięki automatyzacji magazyny dostępne są przez całą dobę. Osoba wynajmująca magazyn otrzymuje kod dostępu, którym otwiera wybrany box. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie, ponieważ kod jest indywidualnym numerem, do którego dostęp ma osoba wynajmująca oraz upoważnione przez nią osoby.

Magazyny wyposażone są w zamki antywłamaniowe, a więc pozostawione mienie jest pod ciągłym nadzorem. Ponadto teren przechowalni jest pod stałym monitoringiem. Dostępne są magazyny od 3 do 12 m2. Magazyny są w pełni samoobsługowe, a dzięki obszernemu parkingowi możliwy jest bezpośredni podjazd pod przechowalnie w celu rozładunku towarów. Cena wynajmu magazynu zależna jest od okresu dzierżawy oraz powierzchni magazynu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas