Artykuł sponsorowany Sprzęt narciarski najwyższej półki – poznaj renomowane marki

Sprzęt narciarski najwyższej półki – poznaj renomowane marki

Przy zakupie sprzętu narciarskiego, zarówno do okazjonalnych zabaw, jak i do regularnych szaleństw na stokach, zawsze należy zwracać uwagę na jakość. To ona gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfort jazdy. Jeśli będziesz zaś kierował się ofertą dobrych dystrybutorów, uzyskasz sprzęt od najlepszych producentów, w atrakcyjnych cenach.

Pięć ważnych marek producenckich

W świecie sportów zimowych, szczególnie warto zwracać uwagę na pięć marek producenckich, które w Polsce gwarantują produkty oraz akcesoria premium, skierowane dla wymagających pasjonatów oraz amatorów. Mowa o firmach VOLKL, STOCKLI, HEAD, ATOMIC, oraz SALOMON. To one zajmują się produkcją odzieży do sportów zimowych, kasków, gogli, rękawiczek, kijków narciarskich, nart, desek snowboardowych, czy też butów. Marki te słyną również z wysokiej jakości wiązań do luźnej jazdy dla początkujących i średniozaawansowanych, wyposażone w odchylaną do tyłu łyżkę; wiązań bezobsługowych all-mountain umożliwiających łatwy i przyjemny progres; czy najwyższej klasy wiązań gwarantujące precyzyjny przekaz energii. Pasjonaci szczególnie docenią produkty z linii NX od HEAD.

Warto wiedzieć! Popularnymi, alternatywnymi markami, oferującymi równie wysokiej jakości sprzęt o wysokim poziomie gwarantowanego bezpieczeństwa użytkowego, są: TECNICA, DALBELLO, LEKI, KAMPERDELL, GABEL, UVEX, MARKER, SIDAS, oraz SWIX.

Szukając doświadczonego dystrybutora

Kupując sprzęt narciarski, warto tego dokonywać u profesjonalnych dystrybutorów, którzy współpracują ze szkółkami narciarskimi oraz ośrodkami wypoczynkowymi, działającymi w górach. Jednym z polecanym sklepów jest SPORTLAND, gdzie zapewniane są także szerokie usługi serwisowe. Mowa o regeneracjach ślizgów i krawędzi, o klejeniu pęknięć, o smarowaniu sportowym, czy też o montażu wszystkich rodzajów wiązań narciarskich. Tego typu doświadczeni dystrybutorzy, są również przygotowani na wypożyczanie nart, czy snowboardów, co jest bardzo opłacalne dla osób, które chcą pierwszy raz spróbować zimowych szaleństw na stokach, lub którzy wybierają się w góry od czasu do czasu. Komplet narciarski np. renomowanej marki HEAD – narty, buty, kije i akcesoria – można zimą wynająć nawet na okres dłuższy, niż dwa tygodnie tylko za 35 złotych za jeden dzień.

Cenna wskazówka! Jeśli planujesz zakup, serwis, czy wypożyczenie sprzętu narciarskiego, korzystaj z usług firm położonych poza górami. One gwarantują zimą znacznie niższe ceny, niż sklepy położone w Zakopanem, czy Białce Tatrzańskiej i Karpaczu. Na okazyjne wyprzedaże poluj zaś kilkadziesiąt dni przed sezonem zimowym, lub po prostu latem. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas