Materiał Partnera Wszystkie usługi pod jednym dachem!

Wszystkie usługi pod jednym dachem!

Dziś, kiedy wszyscy żyjemy w pędzie i nie mamy czasu na chwilę wytchnienia często wybieramy miejsca, gdzie wszystkie potrzebne nam sklepy i usługi znajdziemy pod jednym dachem! Niezależnie czy chcemy zrobić zakupy spożywcze, załatwić sprawę w banku lub skorzystać z usług fryzjera o wiele częściej skorzystamy z miejsca, w którym znajdziemy to wszystko od razu niż będziemy szukać indywidualnych miejsc oferujących te usługi.

Centrum Handlowe Kaszebe oferuje swoje usługi od 2002 roku i przez te wszystkie lata obecności na rynku zdobyło rzeszę zadowolonych klientów. Województwo pomorskie to interesujący region, w którym wysoce rozwinięta jest turystyka a co za tym idzie klienci to przede wszystkim osoby szukające miejsc, w których szybko mogą załatwić kilka rzeczy na raz.

Dobra lokalizacja i szeroki asortyment

Centrum Kaszebe znajduje się w Kartuzach a przez lata zbierania doświadczeń oraz nieustannego poszerzania swojej oferty stało się rozpoznawalnym miejscem w regionie. To doskonała lokalizacja przyciągająca coraz to nowych klientów oferując im między innymi duży i bezpieczny parking. Już teraz na powierzchni 3500m² znajduje się tam ponad 50 lokali handlowych i usługowych. To, co stanowi o atrakcyjności tego miejsca to również obecność wielu popularnych polskich, ale i międzynarodowych marek. Co znajdzie u nas klient? Oferujemy szeroki wybór różnych produktów, popularnością cieszą się między innymi:

 • Galanteria i dodatki (Lejdis, Silver);
 • Artykuły szkolne (Kredkolandia);
 • Artykuły spożywcze (Centrum Handlowe „Ziegert”, LIS);
 • Artykuły kosmetyczne (P.H. „AS”);
 • Księgarnia (Księgarnia BIAŁY KRUK);
 • Dekoracje i akcesoria do domu, sprzęt AGD ( Domex, KAJA);
 • Firany i zasłony (AMET FIRANY);
 • Odzież światowych marek (PAOLA, SEVEN, GOGA);
 • Obuwie (Mini Max, Bucik);
 • Agencja banku spółdzielczego w Sztumie;
 • Usługi (T-Mobile, Centrum GSM, Zakład krawiecki „DANER”, Zakład krawiecki Fashion Romantic, E-Indiana, Herbaciarnia Tea-Art, Sklep zoologiczny).

Wielozadaniowość to podstawa!

W dzisiejszych czasach, gdy wszyscy śpieszymy się i zależy nam na każdej minucie w ciągu dnia możliwość zrobienia zakupów w jednym miejscu jest czymś szczególnie docenianym. Łatwy dojazd, dogodna lokalizacja oraz zróżnicowanie punktów handlowych i usługowych to jedno. W Centrum Kaszebe mogą Państwo wynająć lokal dla siebie i swojej firmy. Galeria oferuje wynajem powierzchni pod sklepy, biura i usługi. Oferujemy pomieszczenia wykończone i dostosowane do potrzeb rozmaitych usług. Negocjując korzystne warunki mają Państwo pewność, że wasza firma znajdzie się w często uczęszczanym punkcie i nie będziecie Państwo narzekać na brak klientów! Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego i spędzenia w nim miłych chwil!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas