Materiał Partnera Poznaj różnorodną ofertę firmy Szym-Pol Edwarda Piórko z siedzibą w Kętach

Poznaj różnorodną ofertę firmy Szym-Pol Edwarda Piórko z siedzibą w Kętach

Środki chemiczne, zarówno te z zakresu chemii gospodarczej, jak i kosmetyczne, powinny być kupowane od najlepszych sprzedawców – tylko w ten sposób można mieć pewność, że będą one reprezentować sobą najwyższą jakość. Produkty mają szerokie zastosowanie oraz charakteryzują się dużą wydajnością, jednocześnie pozostając w konkurencyjnych cenach. Poznaj ofertę firmy sprzedającej środki chemii gospodarczej i kosmetycznej Szym-Pol Edwarda Piórko z siedzibą w Kętach.

Czym wyróżnia się oferta firmy Szym-Pol?

Firma Szym-Pol działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu jej pracownicy bardzo dobrze poznali potrzeby klientów i zrozumieli, jak mogą wyjść im naprzeciw. Oferta sprzedawcy składa się z innowacyjnych i ciekawych środków, które można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Ceny pozostają naprawdę atrakcyjne, a pracownicy firmy Szym-Pol Edwarda Piórko znają się na rzeczy, dzięki czemu są w stanie doradzić klientowi tak, by wybrał on artykuły najbardziej dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W przypadku zainteresowania sprzedażą wysyłkową można skontaktować się z przedstawicielem firmy mailowo lub telefonicznie.

Wysokiej jakości środki chemii gospodarczej

Środki chemii gospodarczej dostępne w ofercie firmy Szym-Pol sprzedawane są w formie koncentratu, dzięki czemu można z jednego opakowania przygotować kilka litrów płynu. Środki są doceniane przez klientów, zwłaszcza że jeden z nich jest w stanie zastąpić kilka innych artykułów. Dobrymi przykładami są płyny, takie jak Indur Top do mycia wszystkich posadzek, płyn Lemon zastępujący aż 5 innych artykułów lub płyn Brial Top nadający się do czyszczenia okien, płytek ściennych, a nawet nagrobków. Oferta oczywiście na tym się nie kończy – na klientów czekają także środki do prania, płyny do naczyń, płyny do mycia samochodów, koncentraty do usuwania narostów i nalotów z tarasów oraz wiele innych.

Uzupełnienie oferty, czyli środki chemii kosmetycznej

Środki chemiczne oferowane przez firmę Szym-Pol Edwarda Piórko w Kętach są nie tylko profesjonalne, lecz także ekologiczne. Są to między innymi pianki do mycia rąk, płyny dezynfekujące, żele oczyszczające i tonizujące, środki dezynfekujące, szampony do włosów czy mydła w płynie. Firma ma już za sobą ponad 40 lat doświadczenia w handlu chemią, więc wie, z jakimi producentami współpracować, by oferować swoim klientom najwyższą jakość.

Opracowanie:

Szym-Pol Edward Piórko

Kęty , os. Nad Sołą 8 lok. 16

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas