Materiał Partnera Pomysły na spersonalizowany  prezent

Pomysły na spersonalizowany prezent

Czy w ciągu najbliższych kilku dni zbliżają się urodziny Twojego taty, mamy, siostry, brata lub psa? Jeżeli tak, to zapewne szukasz idealnego prezentu. Z pomocą przychodzą spersonalizowane prezenty, które zdecydowanie zadowolą solenizanta. Skoro wiesz, jaki jest ulubiony serial Twojej siostry lub najczęściej używane słowa przez Twoją mamę, to wybór prezentu jest o wiele prostszy.

Spersonalizowane prezenty

Najpopularniejszym pomysłem na spersonalizowany prezent są kubeczki i filiżanki. Można je dostać w różnych wzorach i kolorach. Dużym zainteresowaniem cieszą się kubki z motywem z ulubionego serialu lub filmu. Na rynku można dostać również modele z humorystycznym napisem. Wymarzony wzór na kubku bądź filiżance można wybrać samemu. Śmieszne sentencje często wymawiane przez solenizanta, bądź idealnie pasujący do niego mem to odpowiednia ozdoba kubka, który już zawsze będzie przypominać mu o osobie, od której go otrzymał. Dobrym pomysłem na prezent są także spersonalizowane koszulki. Zwykły t-shirt z podobizną ukochanego zwierzaka lub z zabawną karykaturą będzie strzałem w dziesiątkę. Te zabawne, a przy tym wysokiej jakości koszulki oraz kubki można dostać w sklepie internetowym Fabryka naklejek, który w  swojej ofercie posiada również wszelkiego rodzaju naklejki i etykiety. Firma jest w stanie sprostać wyzwaniu stworzenia nawet najbardziej skomplikowanych projektów graficznych.

Jak wybrać wysokiej jakości spersonalizowany prezent?

Wybór spersonalizowanego prezentu o wysokiej jakości druku jest nie lada wyzwaniem. Zwykle napis na koszulce zdziera się pod wpływem prania, a kubek z motywem ulubionego serialu często ulega zniszczeniu, m.in. przez działalność zmywarki. Najlepiej jeżeli nadruk na koszulce bądź kubku wykonany jest za pomocą termosubstancji, która dodatkowo zapewnia wysoką intensywność kolorów. Przy tym należy odpowiednio zadbać o spersonalizowaną odzież. Konieczne jest pranie koszulki na lewej stronie, by napis nie uległ zniszczeniu.

Spersonalizowane prezenty to świetna okazja na pokazanie drugiej osobie, że nam na niej zależy. Zagłębienie się w jej ulubione filmy, memy lub komentarze sprawi, że solenizant zobaczy, jak dobrze go znamy. Humorystyczne prezenty to także świetny sposób na rozkręcenie imprezy.

Opracowanie:

Ster Karolina Brud. Fabryka naklejek

Rzeszów , al. Piłsudskiego 34 , CH Europa 2, 1 piętro

Podziel się