Artykuł sponsorowany Mydła pianowe, a tradycyjne mydła w płynie. Porównanie

Mydła pianowe, a tradycyjne mydła w płynie. Porównanie

Obecnie na rynku możemy wybierać spośród różnego rodzaju mydeł. Do najpopularniejszych z nich należą zaś mydło w płynie oraz w pianie. Oba mydła są dużo bardziej higieniczne od mydeł w kostkach. Oba stanowią rozwiązanie na pozbycie się niebezpiecznych bakterii z naszych rąk. A czym się różnią? Które z nich jest lepsze? Podpowiadamy – mydło pianowe. Dlaczego? Przeczytaj i sprawdź. 

Bardziej higieniczne

Częste i dokładne mycie rąk chroni nasze organizmy przed przenikaniem do ich wnętrza chorobotwórczych bakterii. Regularnie myć należy również inne części ciała. Utrzymanie higieny osobistej na właściwym poziomie wymaga stosowania odpowiednich środków myjących. Mydło pianowe w przeciwieństwie do mydła w płynie, nie jest napełniane z dużych zbiorników. Jest za to wtłaczane do specjalnych wkładów i dzięki temu nie ma kontaktu z powietrzem. To zaś gwarantuje skuteczną ochronę przed rozwojem drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy czy mikroby.

Ponadto istnieją na rynku produkty takie jak np. mydło pianowe marki Fomy, które powstaje w oparciu o specjalnie opracowaną przez naukowców formułę. Formuła ta wyróżnia się dużą delikatnością, a jednocześnie zawiera środki obecne w szamponach. To zaś oznacza, że takie mydło pianowe można z powodzeniem stosować zarówno do mycia ciała, jak i do usuwania makijażu czy golenia brody. I to jeszcze nie koniec jego zalet. Takim mydłem można bowiem myć także dzieci, osoby starsze oraz pacjentów w szpitalach. Dlatego mydło tego typu to dobre rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorców. Z powodzeniem sprawdzić się może również w domach prywatnych i placówkach opiekuńczo-leczniczych. 

Wyższa wydajność

Mydło w płynie jest wydajne, to prawda. Jednak nie może się równać pod tym względem z mydłem pianowym. Jak to wygląda w praktyce?

O wyjaśnienie poprosiliśmy eksperta, naszego rozmówcę z firmy Mattik, która specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości mydła pianowego:

Mydło w pianie powstaje poprzez połączenie opartego na specjalnej recepturze mydła w płynie z powietrzem, dzięki czemu środek myjący znacznie zwiększa swoją objętość. Jeśli jeszcze wybierzemy mydło wysokiej jakości, takie jak np. Fomy, wówczas możemy mieć pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Mydło marki Fomy znajduje się bowiem w specjalnym dozowniku z pompką, będącą jego jedynym wymienialnym elementem. Wypompowywane z dozownika zmienia swoją formę z płynu na bardzo gęstą pianę o dużej objętości. Dla przykładu – z połączenia pół grama mydła z powietrzem pompa pianowa Fomy produkuje aż dwadzieścia razy więcej rzadkiej piany. Jak łatwo policzyć, kupno takiego mydła stanowi bardzo opłacalne rozwiązanie niezależnie od tego, gdzie i przez kogo jest stosowane. Mydło Fomy w każdym miejscu pracuje z potrzebami i kosztami klienta. Należy tylko pamiętać o tym, aby postępować zgodnie z instrukcją, która znajduje się na dozowniku.

Większa wygoda

Wreszcie, mydło pianowe zapewnia dużo większą wygodę użytkowania niż mydło w płynie. To pierwsze, dzięki swojej konsystencji oraz konstrukcji dozownika, nie brudzi powierzchni znajdujących się wokół niego. A zatem zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości, a co za tym idzie gwarantuje również estetyczny wygląd.

Ponadto z uwagi na wysoką wydajność i jakość mydeł pianowych nie musimy ich tak często kupować i uzupełniać.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas