Artykuł sponsorowany Iberyjski kosz prezentowy - czego nie powinno w nim zabraknąć?

Iberyjski kosz prezentowy - czego nie powinno w nim zabraknąć?

Kosze prezentowe to popularna forma podarku na wiele okoliczności, w tym Boże Narodzenie, jubileusze czy sukcesy zawodowe. Zawierające różnorodne produkty, ułożone w eleganckich koszach przekazywane są nie tylko najbliższym, ale też partnerom biznesowym. Kosze z produktami iberyjskimi przygotowano z myślą o miłośnikach hiszpańskich smaków i kuchni śródziemnomorskiej. Jakie wyroby iberyjskie zachwycą każdego obdarowanego?

Wędliny i kiełbasy długodojrzewające

Wysokiej jakości wyroby mięsne są flagowym produktem Hiszpanii. Długodojrzewająca łopatka iberyjska czy pikantne chorizo to produkty, których nie może zabraknąć w koszu upominkowym nawiązującym do smaków hiszpańskich. Jak wskazuje sklep z wyrobami hiszpańskimi Corrida, równie pożądanym produktem jest salami hiszpańskie w plasterkach salchichon oraz kiełbaski fuet przygotowywane z wieprzowiny wyrabianej ręcznie i pakowanej w naturalny flaczek.

Hiszpańskie sery

Hiszpania słynie z wybornych serów długodojrzewających. Kosze prezentowe przywodzące na myśl ten słoneczny kraj powinny zawierać najpopularniejsze rodzaje tego typu wyrobów mlecznych. Po jakie najczęściej sięgają Hiszpanie i wszyscy miłośnicy tej kuchni? Jednym z nich jest ser owczy Manchego, a także ser iberyjski, który zawdzięcza swój mleczny smak i gładką konsystencję połączeniu mleka krowiego, owczego i koziego w odpowiednich proporcjach.

Aromatyczne przyprawy i dodatki

Kuchnia hiszpańska jest kolorowa, aromatyczna i nieco pikantna. Taki charakter powiązany jest ze stosowaniem dużej ilości przypraw, a w szczególności różnych odmian papryki, w tym wędzonej, słodkiej i ostrej. Dużym urozmaiceniem potraw są również oliwy z oliwek, pasty i musy, a także kremy z octu winnego.

Hiszpańskie słodkości

Jednym z popularnych słodkich przysmaków, którymi zajadają się Hiszpanie, jest Turron. Wiele lat temu był to słodycz przygotowywany przede wszystkim na Boże Narodzenie. Wyborny smak słodkich migdałów i miodu sprawił, że stał się doskonałą przekąską serwowaną bez względu na okoliczności. Sklepy hiszpańskie oferują wiele rodzajów tego wyrobu różniących się zawartością dodatków.

Kosz upominkowy zawierający powyższe produkty z pewnością zachwyci sympatyka iberyjskich smaków i aromatów. Wędliny długodojrzewające, kiełbasy, sery i przyprawy umożliwią przygotowanie prawdziwej hiszpańskiej fiesty w zaciszu własnej kuchni. To doskonały sposób na obdarowanie osób, które lubią eksperymentować w kuchni i próbować nowości, a które wcześniej nie miały okazji zasmakować iberyjskich wyrobów mlecznych i mięsnych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas