Materiał Partnera
Baby shower – jakie prezenty wręczyć przyszłym rodzicom?

Baby shower – jakie prezenty wręczyć przyszłym rodzicom?

Tradycja wyprawiania tak zwanego baby shower, przywędrowała do nas między innymi z USA. To tam od lat praktykowane są imprezy rodzinne, poświęcone celebrowaniu zbliżającej się chwili pojawienia w rodzinie nowego jego członka. Warto wiedzieć, że w wolnym tłumaczeniu baby shower, oznacza „dziecięcy prysznic”, a w domyśle chodzi o prysznic… ale prezentów dla niemowlaka i jego rodziców! Dowiedz się, dlaczego najtrafniejszym wyborem będą ubranka.

Ubranka – najlepszy z możliwych wyborów

Prezenty z okazji baby shower mogą być naprawdę różne – od zabawek, po wyposażenie pokoików dziecięcych, czy też wielkie zapasy pieluszek. Dzisiaj jednak wielu z zaproszonych gości stawia na ubranka. Jest to świetny pomysł, zwłaszcza że niemowlaki bardzo szybko rosną, a to powoduje znaczne koszty kompletowania dla niego całej garderoby. Warto zatem myśleć perspektywicznie i ofiarowywać rodzicom większe rozmiary ubrań tak, aby po kilku miesiącach życia dziecka, mogli odnaleźć w swojej szafie Twój świetnie dobrany prezent. Najbardziej przydadzą się zaś body, śpioszki, bluzy, czapeczki, t-shirty, pajacyki, czy też piękne komplety! Pamiętaj jednak o tym, aby kupując ubranka dla dzieci – szczególnie bieliznę – wybierać te wysokiej jakości. Mowa o odzieży wykonanej z bawełny 100% naturalnej, która zapewni odpowiednią równowagę termiczną skórze dziecka. Takie wyroby, w pełni bezpieczne i przy tym niesamowicie atrakcyjne wizualnie, znajdziesz m.in. w sklepie internetowym TWORZYMY STYLE – radość przyszłych rodziców i komfort ich dziecka, masz gwarantowany!Postaw na spersonalizowane ubranka według własnego projektu

Dzisiaj w modzie dziecięcej, dominują ubranka wielokolorowe, z pięknymi wzorami, czy nadrukami. Coraz częściej zamawia się je według własnych projektów. Mogą one stanowić zarówno zdjęcie, jak i grafikę, czy kreatywny napis. To właśnie taką zabawę „projektowania mody” warto wykorzystać, przy wybieraniu prezentu z okazji narodzin dziecka. Body, bluzki, śpioszki, czy pajacyki, mogą zostać zatem upiększone pięknymi napisami z imieniem niemowlaka, czy też motywami z popularnych bajek. Popularne są również slogany takie, jak: „Trwa ładowanie pieluchy”, „Ukochana wnuczka babci i dziadka”, „Mamusi Boy”, No Time To Sleep”, „Ósmy cud świata”, czy wiele innych według Twojego uznania. Powinny one jednak nawiązywać do waszych wspólnych wspomnień, filmów, czy zabawnych sytuacji. Za kilkanaście lat mogą one stać się dla już nie niemowlaka, a dorosłej osoby, piękną pamiątką z pierwszych chwil życia! 

Pamiętaj! W dobrych sklepach z odzieżą dziecięcą, kupisz również wysokiej jakości personalizowane ubrania dla dorosłych – dla dumnego taty i dzielnej mamy. Jest to również dobry pomysł na prezent. Ważne jest jednak to, aby sprawdzać, czy dany nadruk wytrzyma częste pranie oraz prasowanie. Odpowiednie testy swoich produktów wykonała polecana firma TWORZYMY STYLE, z jej produktami, warto zapoznać się na stronie: tworzymystyle.pl lub na oficjalnym fanpagu.

Opracowanie:

Tworzymystyle Drab Katarzyna

Rajec Szlachecki 129

Podziel się